Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtatiszta az amstaffom?

Fajtatiszta az amstaffom?

Figyelt kérdés

Itt van 2 kép a 10 hónapos amstaffomról.Szerintetek fajtiszta?Ja és még egy kérdés.Hogyan szoktassam le arról, hogy ne harapdálja a kezem?


[link]


[link]


2011. ápr. 22. 20:13
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Ha fajtiszta, ha nem én ugyanúgy szeretem.Korához képest bivaly erős a kutya, van hogy nem szívesen viszem sétáltatni, mert ha kutyát lát annyira elkezd húzni, hogy ember legyen a talpán aki megtartja:D
2011. ápr. 23. 08:54
 22/28 anonim ***** válasza:
Bocs nem rég kezdtem ;))) és én telibesz*rom a %-ot :)) mivel ne zavarjon, hogy eléggé értek a kutyákhoz :)
2011. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak sem kérték le a törzskönyvét. Utólag le szerettem volna. Megkérdeztem egy tenyésztő ismerősömet, hogy hogyan tudom lekérni neki. Meghallotta egy másik gyerek, na ő szaporító (jah, pultosként dolgoztam azért volt ennyi féle emberke bent) elkezdett telefonálni és szólt, ha kell ő tud olcsóbban egy dokitól törzskönyvet, annyi, hogy nem 5 hónapos a kutya hanem fél éves, de azt úgysem veszi észre senki, köszi de nem. Na szóval ennyit a törzskönyvről. És biztos van olyan ember, aki él ezzel a lehetőséggel.
2011. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
ha annyira értenél hozzájuk nem irkálnál ilyeneket...mellesleg én sem gyakornoki pályán vagyok ezen a téren...no comment
2011. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ha értenél hozzájuk, nem próbálnál kötekedni .
2011. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
ezen kár vitáznotok szerintem.mindenkinek más a véleménye.Nekem az a véleményem, hogy nem tök mindegy hogy van e törzskönyve a kutyának vagy nincs? A lényeg, hogy szép és normális kutya legyen és ne csak a gazda szeresse a kutyát, hanem a kutya is szeresse a gazdáját
2011. ápr. 23. 13:36
 27/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 31%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:07


Semmi köze egymáshoz a kettőnek :D Ez nem kötekedés csak egy agyon iskolázott kijavítása aki kamuzik össze-vissza...

Na Szia

2011. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Kedves "Theia", te egy igen ostoba ember vagy..! attól még, hogy nincs a gazdánál a törzskönyv lehet fajtiszta... csak így is olcsóbb a kutya, könyv nélkül..
2011. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!