Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne sötétebb,...

Kizsuzsanna kérdése:

Hogyan lehetne sötétebb, illetve vörösebb a német juhászkutyám szőre?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy sárgarépát is lehet neki adni ilyen célból. Próbálta már valaki? Más tipp ?

(tápos témát hanyagoljuk, jó fajtát kap)


2011. ápr. 24. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Akár a sárgarépa,vagy a belőle készült vitaminok jók.Én csak erről hallottam eddig,vörösítésre...
2011. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni karotin tartalmú kiegészítőt. Viszont annak az a hátulütője, hogy a feketét is megszínezheti.
2011. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a feketét is vörösre szinezi vagy sötétíti ?
2011. ápr. 24. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Kipróbálni ki lehet,de úgy tudom akkor folyamatosan adni kell,mert kiürül a szervezetből.Ezért ha a fekete is vörösödik,akkor sem lesz baj.Abbahagyod és olyan lesz mint most.
2011. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha túladagolod a fekete szőrvégek felvehetnek egy vöröses színeződést. Régen Arionnal etettem a fekete nj-imet és egy idő után vörösesre váltott a fedőszőr nagyja. De, gondolom, ez is egyedfüggő. Miért akarod vörösíteni? Ha nem vörös genetikailag a szín, varázsolhatsz, de csak addig tart, míg adod azt a bizonyos dolgot.
2011. ápr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
főleg a feketét szeretném, ha feketébb lenne. Egy kutyás mondta, hogy próbáljam ki, csak megerősítést szerettem volna.
2011. ápr. 24. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!