Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden szeretnék tudni az...

Minden szeretnék tudni az angol cocker spánielekről, tanácsokat szeretnék kérni? (így engedi csak a kérdést. )

Figyelt kérdés

Hellosztok,

Mindent szeretnék tudni róluk, tudom, hogy sok a mozgásigényük, szeretnek úszni, gazdi közelében szeretnek lenni. De akiknek van azoktól tapasztalatokat, történeteket esetleg vicces történeteket, mit szeret az ő kutyájuk nagyon..milyen fésűket használtok, mivel etetitek őket, más kutyákkal/állatokkal hogy jönnek ki?

Előre is köszönöm!:)


2011. ápr. 24. 20:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Akiknek más fajta kutyájuk van azok is leírhatnak történeteket a kutyákkal kapcsolatban! És kérhetem, hogy azt is hány éves a kutya és hogy hívják?
2011. ápr. 24. 20:30
 2/7 Simi78 válasza:

Hát nekem van egy 3 éves fiu cockerom hát o nagyon játékos de vannak emberek akiket nagyon utál ! Imád úszni és játszani a fulét mindig fésulom és nyiratni is szokom !

Nagyon szeret vadászni és az ugatása nagyon hangos.Mikor szomorú voltam és sírtam o is sírt velem, de a mi kapcsolatunk azért lett ennyire szoros mert egyszer kiszaladt az utcára és egy Férfi szándékosan elutotte de szerencsére éppen csak hogy elérte és nem lett semmi komoly baja lázas volt majd gyógyszert adtam neki és egy hétig velem aludt az ágyban már szinte mindenki eltemette de én bíztam benne hogy túl éli azóta is három éve nagy barátságban élunk.A mi kapcsolatunk az eljétol jól kezdodott ugyanis mikor kicsi volt nagyon félt az idegen háztól így eldontottem hogy aludjon az ágyamban így mink már nagyon sok dolgon keresztul mentunk. Szerintem ez egy nagyon szeretnivaló fajta kutya persze attól is fugg hogy milyen kapcsolatot alakítasz ki vele remélem segíthettem :) ;)

2011. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Simi78 válasza:
Elozo vagyok csak azt szeretném mondani hogy a neve Cézár.
2011. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

Nagyon sajnálom, hogy elakarták ütni, nem értem az embereket, hogy lehetnek ilyenek, hogy szándékosan elakarnak ütni egy kutyust:S

Biztos aranyos lehet a kutyusod:)

Olyan jó tapintásuk van a szőrüknek meg annyira tetszenek :)

Jöhetnek még a válaszok!

2011. ápr. 24. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Viselkedése: Nagyon kedves barátságos fajta.A spanyol kutatók szerint nagyon agresszív fajta de ez csak nevelés kérdése.Imádja gazdiját és az ennivalót.


Táplálása: A spánielnek van a legkérlelőbb tekintete.Ezért a gazdik hajlamosak arra ,hogy amikor a kutya aranyosan néz adnak neki ennivalót ami az elhízáshoz vezet.Egy spaninak kb egy nap 870 grammra van szüksége


Tanítása:Nagyon engedelmes,okos fajta.


Szőrzet: Gyönyörű szép fényes és selymes a szőre.A pofán rövid a lábakon, a hasán és a fülén hosszú.


Ápolás: Naponta fésüljük!!


A spániel nagyon közkedvelt fajta.Talán az Angol cocker a legismertebb a spánielek közt.


Nagysága: Szuka,38-40 cm kan, 39-41 cm.

2011. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A spániel mozgásigénye: Az angol cocker spánielt eredetileg bozótos, nehéz terepen való vadászathoz tenyésztették ki. Hosszú órákig gyalogolhat anélkül, hogy kifáradna - ennek ellenére nem igényel túl sok mozgást. A napi három rövid sétával, továbbá hetente néhány hosszabb sétával, és egy-egy vidám hancúrozással a kertben már tökéletesen beéri. A legtöbb angol cocker spániel szeret úszni, és az esőben is szívesen sétál.
2011. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 terebesi dominika válasza:

Nekem van egy spánielkeverékem.Az a neve hogy Negró.

Nagyon önfejű és rettentően rossz és persze a barátnőmmel elbújtunk előle.Én leültem a hintára a barátnőm is csatlakozott. Ott voltunk az orra előt és ígyse talált minket.

2011. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!