Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász-tacskó keverék?

Német juhász-tacskó keverék?

Figyelt kérdés

Na kérem, ne nézzetek hülyének, magam is elgondolkodom, de meg kell kérdeznem, ez lehetséges?

Van egy német juhász szuka és egy tacsi kan. Elképzelhető, hogy "megtalálja" a tacsi? van, aki röhög rajtam, van, aki azt mondja, elképzelhető. ne húzzatok le, jó?:)


2011. ápr. 25. 09:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha lefekszik neki, összejöhet. Különben nem láttam volna tegnap pitbull-tacsi keveréket. Azért egy pitet felérni is művészet lehet... :)
2011. ápr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, láttam én már kerítésen keresztül is nagy szerelmet, inkább a méretben rejlő különbségeken gondolkodom...tacsinak nincs akkora szerszáma...odaér?:) jaj, ez nagyon gáz:)ivartalanítanom kéne majd a tacsit, mi? még picike, 8 hetes, csak megfordult a fejemben, hogy nem ártana
2011. ápr. 25. 09:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem anno volt német juhász-tacskó keverék kutyám,még anyum barátnője kutyáinak jöttek össze ilyen kutyák.Nagyon jó fej (és szép is)kutya lett belőle,közepes méretűre nőtt ,akkorára kb mint egy beagle.
2011. ápr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
félelmetes...
2011. ápr. 25. 09:28
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem döntsd el, hogy szeretnél-e kiskutyákat, vagy sem.

Mert ha igen, akkor valószínűleg összejöhetnek. Akár akarattal, akár véletlenül.

De ha elszeretnéd kerülni a piciket, akkor vagy a lányt, vagy a fiút műttesd meg. (Én a lányt javaslom)

2011. ápr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért az egyik barátomnak van egy fiú foxija meg egy lány németjuhásza és azok is szoktak...
2011. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ninna ♥ ***** válasza:
Igen, ebben a verzióban simán előfordulhat, és még a szuka ki is tudja hordani a kölyköket. Ellenkező esetben, ha a tacsi lenne a szuka, tuti hogy nem lehetne, hiszen egy tacskó nem bírja kihordani és még meg is szülni egy német juhászkutya-tacskó kölyköket. De ahogy nálatok van.. simán lehet. Én a helyedben ivartalaníttatnám a szukát, és ha van rá lehetőség, a kant is.
2011. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
simán megcsinálják! én láttam már németjucit tacsival, a németjuhász az árokba, a tacsi meg a parton... és így voltak összeragadva :S
2011. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Amikor a mi kutyánk tüzelt, átjött hozzánk egy kan tacskó és... hát, a nemi szerve egy laza tízcentire megduzzadt. Vagy nagyobbra. Nem tom, nem mértem. Szóval simán fel tudja csinálni. (A miénket egyébként nem hágta meg, de kapott olyan útravalót, hogy messzeről elkerüli a házunkat)
2011. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gergojakab válasza:
Herby-t nézzétek YouTube-on annak hasonló kutyusa van
2016. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!