Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann vagy rottweiler?

Dobermann vagy rottweiler?

Figyelt kérdés
Nekem a 2 legfontosabb szempontom az,hogy legyen jó házörző(mindenkit megugasson aki elmegy a ház előtt), és szeressen mozogni.
2011. ápr. 25. 10:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Rottweiler. Gyönyörűek. És persze jó házőrzők. :D
2011. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
az első tényleg nagyon nagy hülyeséget írt de egyébként ROTTWEILER a nyerő egyértelmű imádom őket nagyon hűségesek SOHA NEM TÁMADNAK A GAZDÁJUKRA .
2011. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
szerintem roti :) végülis mindkét fajta hasonló, általában domináns kutyák, jó örző-védők, sőt még a betegségeik is ugyanazok. a termetéből adódóan sokaknak úgy tűnik, hogy a roti lomhább, de az enyémmel simán lefutunk öt kilómétereket, és ha lóháton megyek terepre, akkor is sokszor elkísér :)
2011. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Rottweiler! Szerintem legalább is.
2011. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Egyikse
2011. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
nyilván a dobi is jó házörző, de ha az is fontos hogy nagyon erős legyen, akkor roti. Nekem egyébként is a roti jobban bejön. Mozogni meg mindkettő szeret.
2011. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

szerintem nem gondoltad végig, amit szeretnél. Azt irod, hogy mindenkit ugasson meg, aki elmegy a ház előtt. Az tudod mennyire idegesitő tud lenni hosszútávon? Ha jársz iskolába majd, akkor megtanithatod, hogy csak akkor ugasson, ha az a szitu bekövetkezik, amikor védenie kell.. például amikor a keritést döngetik, felmásznak..

én a dobermannt javaslom, a rotival több rossz hirt lehet hallanni.

2011. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

egy jó roti ideális társ-feleslegesen nem ugat de jelzi mindenképen a jelenlétét kis röfögésekkel,hörgésekkel, morgásokkal(ez szerintem félelmetesebb mint egy csaholó kutya) ha neked ugat arra már figyelni kell:)

az a kutya aki mindent és mindenkit megugat nem kiegyensúlyozott és akárki besétálhat mellette a területre(ha ért a kutyákhoz egy kicsit), egy jó, házat is őrző társállat nem csinál feleslegesen semmit de azonnal cselekszik ha kell

2011. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nekünk is rotti van nagyon megbízható kutya okos és ez a kutya ha foglalkozva van akk ne félj nem fog feléd ham eg a családba van kis gyerek akk ahoz hozzá kell szoktatni kis kuyta korában nekünk 2,5 éves szuka és 4,5 éves kan van de ezt nem szbad bottal v ilyesmivel verni am nagyon nyugott kutya csakk akkor ugat ha kell de ne félj meg ugassa a házad előtt elmenő embereket aki 1 kicsit is közel van a kerítéshez:)
2011. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Bocs, de az utolsó válasz elég zavaros lett :D

Szerintem Dobermann.

2011. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!