Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetek MEOE tag?

Hogyan lehetek MEOE tag?

Figyelt kérdés
Már nézelődtem a honlapon,de nem találtam erre vonatkozó információt...Légyszíves aki tud,segítsen.
2011. ápr. 25. 15:42
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Semmilyen helyzetben nem választanék mást.A kutyáim érdeke az első,és nem spórolni akarok,de jelenlegi anyagi helyzetemmel nyilván könnyebb lenne,ha bizonyos alkalmakkor kedvezményt kaphatnék.Ez szerintem senkinek nem jönne rosszul.Nem hiszem,hogy egy esetleges tagsággal ártanék a kutyáimnak.Mint írtam,később tenyészteni,aktívan kutyázni szeretnék,ehhez gondoltam,jobb lenne csatlakozni.(Azt hadd ne mondjam,hogy agilityzünk és dog-dancingelünk,első kutyámmal pedig úgy tanítottam meg szinte mindent,hogy kutyasulit életében nem látott;mostani,menhelyi idős kutyummal szeretnénk sulizni)Mindössze információt kértem,nem leosztást...A normális,segítőkész választ adóknak köszönöm az infót.
2011. ápr. 25. 16:27
 12/24 anonim ***** válasza:
92%

ma 16:20

Már bocsi, de kissé fura vagy.ha neked nincs szükséged egy egyesületre, akkor ne lépj be.

Van iskola, amelyik MEOE-s és valóban nem kell fizetni a tagoknak a kiképzésért.

Az iskolába pedig pl én viszem hidegben, hóban, esőben is a kutyámat. Sőt..rajtam kívül sokan mások is.

Gondolom, ez a te szemedben felér egy kínzással.

2011. ápr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nyíregyházi vagyok.
2011. ápr. 25. 16:27
 14/24 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem van ott kirendeltség.
2011. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm,utánanézek.
2011. ápr. 25. 16:31
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy agilit... ááá tudjátok mit, nem is érdekel. Én ma magyarország legjobb kutyásának fa vagyok, értdekel is engem hogy mit csináltok
2011. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ja,bocsánat,nem tudtam,hogy az agility árt a kutyának és megvetendő.
2011. ápr. 25. 16:34
 18/24 anonim ***** válasza:
91%

szai

még kutyásnak se kell lenned ha MEOE tag akarsz lenni csak befizeted a 7500 forint éves tagdíjat. A MEOE központban vagy a helyi szervezetnél kérj csekket. Én lassan 10 éve vagyok MEOE tag és azért tényleg jó mert a nevezések és minden más féláron van. Ha bármi gond van segítenek és a jogsegély ingyenes a tagoknak :)

2011. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
97%
Tudod, olyan, hogy Magyarország LEGJOBB KUTYÁSA..na, olyan nincs.
2011. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
95%

[link]


Parancsolj:

[link]


Ne fedd fel azokat akik b*nkóságból írnak.Én kérdeztem,hogy 'csak spórólni akarsze' meg,hogy hova valósi vagy.Nem baj ha sporólni akarsz válság van.. :)

És ha agilytizel akkor ahoz kell edző és nem olcsó mulatság ez a sport,még a dogdancing olcsó mi is azt csináljuk,mert nincs pénzem edzőre..


"Az hogy agilit... ááá tudjátok mit, nem is érdekel. Én ma magyarország legjobb kutyásának fa vagyok, értdekel is engem hogy mit csináltok"

Na ezt kedves válaszoló te se gondoltad komolyan,hogy ezt bárki is elhisiz?Még ha normálisan fogalmazol és írsz akkor se.. :) Vicces emberek vannak itt,kérdező : az ilyenen inkább nevess,ne fedd föl..

2011. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!