Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyivel eszik többet a...

Mennyivel eszik többet a vemhes kutya?

Figyelt kérdés
Én csak a minőségét szoktam javítani,nem a mennyiségét.Ilyenkor kölyöktápot kapnak.Kinek milyen fortélyai vannak?A minél egészségesebb kicsik,és minél kevésbé lestrapált szuka érdekében.
2011. ápr. 25. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:

ilyenkor????????


remélem, kennelnévvel rendelkező tenyésztő vagy, aki épp unatkozik.....


bár sajnos kétlem

2011. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ezt jól megfogalmaztad...Kennelnévvel rendelkező tenyésztő vagyok,aki épp unatkozik.De azért próbálok olyat kérdezni,amiből sosem elég tanulni.:D
2011. ápr. 25. 17:33
 3/9 Ninna ♥ ***** válasza:
Véleményem szerint a vemhes kutyusnak kb. 1,5szorosát kéne adni a normális adagból, rendes kutyamama tápból. Leggyakrabban a kölyöktápokat kell adni a kutyamamának is, de van olyan, ahol külön nekik gyártanak vemhes kutyáknak kifejlesztve. Ha nekem egyszer is lesz vemhes szukám, biztosan így fogom etetni (prémium minőségű kölyök/vemhes szukáknak készült táp, 1,5x-es adag) és tuti főznék még mellé neki egyéb vitaminbombákat is (csirkehusi, főtt zöldségek, húsleves)
2011. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mikor utoljára vemhes kutyám volt,még nem volt nekik gyártott táp.Most majd lehet azt etetek én is.Melyik a legjobb?Royal canin párti vagyok.Jó a vemhesnek való tápjuk?
2011. ápr. 25. 19:37
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért óvatosan,mert kutyája válogatja.Vemhesség alatt el is hízhat.Az viszont nehéz elléshez vezet.(fájásgyengeség)
2011. ápr. 25. 19:47
 6/9 Ninna ♥ ***** válasza:

Hozzáteszem, csak egy tipp/javaslat volt, még sosem volt vemhes kutyám, és nem is szeretnék :)

A vitaminbombákat (husi, leves, zöldségek) mindenképpen csak mértékkel gondoltam, vemhesség közben szintén tök nagy az esély az elhízásra, azt meg tudtom szerint sem szabad.

Amúgy vannak már jobb kutyamama tápok, de tény és való (ismerősök tapasztalata alapján) hogy a Royal Canin vemhes és kölyöktápjai a legjobbak.

2011. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi,én még nem néztem utána,de akkor mehet tovább az RC.Mostanában még nekem sem kell.Még az is lehet,hogy soha többet nem kell.Minél többet olvasom ezt az oldalt annál kevésbé akarok valaha is kölyköket.
2011. ápr. 25. 20:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Mestertenyésztő barátnőm évek óta mindig Purina Pro Plan táppal etet,nagyon bevált neki.A szukák egészségesek,nincsenek elhízva,de jó a kondi,a kölykök pedig gyönyörűek.
2011. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi ételt kell neki adni, csak minőségileg változzon. A szukák ilyankor hajlamosak még a vasszöget is megenni, és nagyon könnyen el lehet hizlalni őket. A Royal Canin uj tápjai nagyon jók. Én félidőtől azzal etettem, aztán a piciket és a mamit is starter-rel.
2011. ápr. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!