Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Harap a 9 hetes kutyám, mit...

Harap a 9 hetes kutyám, mit tegyek? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy 9 hetes Beagle kiskutyám, 1 hete van itt kb. azt már megszoktuk, hogy a virágoktól a mindenig..mindent megrág..xd :S de mostanában ha akarom simogatni vagy nyújtom a kezem harapna rá. Mit tegyek vele?

Az orrára már jó párszor rávágtunk, de akkor elfut visszajön és megy tovább, ez már több napja..

Ez még nem gond? vagy azért mert kicsi és majd kinövi?


2011. ápr. 25. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem növi ki. Most kölyök még, játszik de ezáltal már tesztelgeti meddig mehet el, mik a határok...Most kell határozottan nevelni, fegyelmezni, mert később ez már nehezebb lesz. Te vagy a gazdája, és ezt tudatositani kell vele, te vagy a főnök és nem a kutya...
2011. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még kölyök. Csinálj ugy mintha nagyon fájna vagy szólj rá határozottan, csapj az orrára. Most még csak játszani akar de majd kinövi
2011. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ennél ellentétesebb 2 választ...xd

Az orrcsapkodás megy de egyenlőre lehet kicsi h értse...

2011. ápr. 25. 20:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok :D

hát ha nem szólsz rá meg haggyátok akkor nem fogja kinőni mert az fogja hinni h szabad

2011. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek nincs gaza!

2 beaglém van,az egyik 8hós volt amikor idekerült,mindent szétrágott,mára már semmihez hozzá sem nyúl!

A másik olyan kicsi volt amikor vettem,mint most a tiéd, 8,5 hetes!

Voltak már kiskutyáik,ők sem haraptak!

Ezek a kiskutyák,amíg tej foguk van,nem igazából tudnak harapni,de ha próbálkoznak,akkor is csak azért,mert 1.nő a foguk,2n nincs a mit rágjanak,egy labda,száraz táp,puhára főtt csirkecsont(azzal óvatosan).

De ha harapnak,a kezeddel csapj egy picit az orrára,előbb utóbb megtanulja,hogy nem szabad!

Az egyik kiskutya mindig a nadrágomat rágta,az első alomból...elneveztem nadrágnak:)

Kifogja nőni is ,de részbe nevelés kérdése!

Melyik megyében laktok?Ha közel hozzánk,vagy ha kérdésed van,írj nyugodtan,segítek szívesen!:)

2011. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tolna m.

Az orrára már sokszor ráütöttünk, rágni van mit..(lenne mit)

De akkor besértődik..Tanításban segíthetnél, így írásban is..minél többet írsz annál jobb:))megköszönném!

Te mikor kezdted el tanítani dolgokra? Mivel jutalmaztad?

2011. ápr. 25. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:

1 hete van nálad a kiskutya és azt várod el, hogy már az orrcsapkodástól elhagyja a rágást? Mert nem harap, hanem rág, mint minden kölyökkutya.

Nem értem, miként vállalhatnak kölyökkutyát olyanok, akik abszolút semmit nem tudnak a kölykök tulajdonságairól?

Mert teljesen mindegy, csivava, vagy bernáthegyi, a kölykök reakciói egy bizonyos korig egyformák.

Nagyon sok kérdés és felelet van ebben a témában.

2011. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20:49-es vagyok

Hát..nekem az messze van:)

Ha kérdésed van dobj egy e-mailt szívesen válaszolok,de nem tudom mire lennél kíváncsi tanítással kapcsolatban:)

2011. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!