Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérdezem mit lehet ilyenkor...

Kérdezem mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Miközben ma kutyát sétáltattam a közterületen, ahol lakom (egy falu), az egyik lakos kijött és szól, hogy hogyan merem a kutyát közterületre kihozni, emberek közé, nem lehet kutyát sétáltatni, ja és meg is fenyegetett, hogy rámereszti a kutyáit, ha még egyszer meglát engemet és a kutyámat a falu területén. Hozzá teszem ez az illető, aki szólt a polgármester egyik nagy barátja. Szabálysértést még csak el sem követtem, mivel pórázon sétáltattam a kutyát. Azt mondta még az illető, hogy irritálja az én és kutyám jelenléte a faluban őt, tünjünk innen el. Írjak mihamarabb bejelentést településünk jegyzőjének?
2011. ápr. 26. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát valami tegyél, de gyorsan. Én attól tartanék, hogy ez a nemnormális megmérgezi a kutyámat!
2011. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez halálos fenyegetésnek minősül, szerintem fel kellene jelentened.
2011. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kövekezőleg ha mész sétálni apukáddal/fiú tetsvéreddel/barátoddal menjetek és ha kijön megint okoskodni el lehet vele beszélgetni.
2011. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan jártam nemrégen. Pórázon sétáltattam a kutyámat este, amikor a kutyám felemelte a lábát (mivel fiú) és megjelölte a villany oszlopot. Erre kidörömbölt egy bácsi (mellettünk lévő utcában lakik, ismerjük Őket), kinyitotta az ablakot és elkezdett velem ordibálni, hogy hogy merészelem oda vinni a kutyámat és mit képzelek magamról, hogy a kutyám oda sz@rt az Ő járdája mellé. Szépen illedelmesen elmagyaráztam neki, hogy ha végig nézte mit csinált a kutyám, akkor bizonyára azt is látta, hogy csak megjelölte az oszlopot. Erre elkezdett még jobban ordibálni, hogy márpedig Ő mindent látott, és be fogja vizsgáltatni a sz@rt (bocs, hogy szó szerint idézek). Hiába mondtam neki, hogy a kutyám a mi udvarunkon kívül sehol nem végzi el a dolgát és nézze csak meg, hogy minden este ki van ebben az utcában engedve a szembe szomszéd kutyája. Fenyegetett mindenfélével, hogy feljelent, beperel, börtönbe juttat stb. Mondtam, hogy állok elébe, bizsgáltassa ki! Azóta nem történt semmi. Felhívtam utána telefonon, hogy amikor már megnyugodott beszéljen velem, megint elmondott mindennek, erre oda adtam Apukámnak a telefont. Vele már tudott illedelmesen beszélni.

Nem tudom mi jár az ilyen emberek fejében.


23/L

2011. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a jegyzőnek. Próbálj meg újra menni és élesítsd be a telefonodat, vagy szerezz egy diktafont. Vedd fel a beszélgetést és rendőrség. Bár a kis falvakban sajnos nagy az összefonódás. Sok helyen a "jöttmenteket" is utálják. A végső megoldás a költözés.
2011. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vok. Bocsi a helyesírási hibákért, siettem és felhúztam magam, hogy vissza emlékeztem a dologra :).
2011. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sajnos az ilyen barmokkal nem lehet mit kezdeni..-.- mondhatsz akármit úgyis neki lesz igaza..:/
2011. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!