Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól számít egy kutya...

Mikortól számít egy kutya "felnőttnek"?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kistestűek 1 évestől, nagyok 2-től. Bár némely nagytestűnél akár 3 évesen fejeződik be a fejlődés, csak 2 évestől nem annyira látványos.
2011. ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi!

akkor az enyém 3 hónap múlva:)

am kistestű menhelyi keverék,csütörtökön lett ivartalanítva! (szuka)

2011. ápr. 27. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kistestű kutyám már 3,5 éves. 1 évesen még nagyon kölyök feje volt. Na de agyilag még mindig gyerek :) Ennek én csak örülök, hogy ilyen fiatalos. :D
2011. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert felnőtt, még nem jelenti azt, hogy komoly, megfontolt, bölcs kutya.
2011. ápr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem miutan kicserelte a tejfogait es megvan neki az osszes vegleges foga. Ezutan mar valoszinu nem fog sokat noni, es mar ivarerett is, de ez tenyleg nem jelenti azt hogy agyban is erett. Ugy mondanam hogy tapasztalatlan.


Fiatalabb kutyamat tanitgatom, az oreg akit sose tanitottam semmire meg leutanozza amit a fiatal csinal csak hogy ot is megdicserjem, de foleg hogy kapjon vlmi nasit. Az oreg a labaval nyitja ki az ajtokat, mig a fiatal az orrat dugja az ajtonyilasba aztan nyuszit mintha nyuznak mert az ajto ele vagja a pofajat.

Csak hogy egy par peldat mondjak "bolcsessegre"/tapasztalatra.

2011. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!