Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék kutyának is tetoválnak...

Keverék kutyának is tetoválnak a fülébe?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 23:07
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Képet esetleg tudsz róla mutatni? Kíváncsi vagyok, milyen fajta lehet :)
2011. ápr. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

[link]


ő lenne :)

2011. ápr. 30. 12:13
 23/40 anonim ***** válasza:

Nekem a mallorcai bulldog jutott eszembe, de mint írtad, ő nagyobb testű, és egyébként is nagyon kevés van belőle, nem valószínű, hogy egy is a menhelyre kerülne :) Sokkal valószínűbbnek tartom, hogy kanári-szigeteki kutya :)

Édes és gyönyörű egyébként :)

2011. ápr. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Tényleg hasonlít de most nem nagyképűséből, a Follynak nagyon szép formás feje van :)))
2011. ápr. 30. 13:02
 25/40 anonim ***** válasza:
Simán lehet keverék, ismerek egy nagy szőrös kutyát, ami filának van törzskönyvezve, de igazából a méretein kívül nincs sok köze hozzá, valami jóféle hatalmas keverék ilyen drótos göndör szőrrel és kevésbé lógó pofával. Ilyen kamudolgok előfordulnak sajnos... Valószínű valaki törzskönyveztette fajtatiszta kutyák kölykeként, vagy csak tetoválta, de a MEOE-nál nem is tudnak róla.
2011. ápr. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Én is kanárira saccolok. A corsóknak a farkukat vágják pár napos korukban.

A kanáriknál nem egységes a fajta, thát az egyik egyednek drótosabb a szőre, amásiknak bullosabb a feje.


Ő az én lyányom:

[link]

2011. máj. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Jajj de szép!!! :)))) Az én Follymanak dettó ilyen a teste csak a feje az sztafi-boxeres :)) de mondom a teste totál ilyen :))
2011. máj. 1. 10:33
 28/40 anonim ***** válasza:

08:10 vagyok.


Köszi! :-)


A Te kutyid is nagyon széééép! Azért tűnik stafisnak a feje mert meg vannak a fülei. Az még szélesíti a fejét.

Szal szerintem Ő is kanári, na de talán kiderül. Ne add fel. :-)

2011. máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Hát igen :) de amúgy illik rá a kanáris jellemző, utánanéztem. ha gondolod, linkelj még róla képeket :)
2011. máj. 1. 12:42
 30/40 anonim ***** válasza:

Te is linkelhetnél mondjuk egy álló képet a csajsziról. :-)


Telepen:

[link]

Nyálasan:

[link]

Párjával:

[link]

2011. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!