Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám nyakán duzzanatot...

Kutyám nyakán duzzanatot találtam, jobban megvizsgálva egy kullancs volt. Mi baja lehet tőle?

Figyelt kérdés

Kiszedtem kullancs szedő csipesszel, és akkor láttam,hogy a kullancs már halott.

Vasárnap voltam vele erdős részen, és utána direkt át is néztem.

A frontlinet április 10.körül raktam rá.

Fél3kor szedtem ki azóta valamivel csökkent várjak még vagy azonnal hívjak orvost?


2011. ápr. 28. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha döglött volt, akkor működött a szer, amit rátettél. Persze, azért figyeld as kutyádat. Kb egy hét lappangási időt számolj.
2011. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Babesiás vagy lyme kóros lehet. Figyelgesd nagyon, akármilyen gyanús jelre spuri a dokihoz.
2011. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 békepapa 14 ***** válasza:

igen aki 17:31 kor írt annak teljesen igaza van

a kutyának a viselkedését kell nézni mert ha játékos és gyakran bágyadt akk go doki ilyesmire kel számítani

2011. ápr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi pont most estünk át sajna a babézián a kölyökkutyámmal. A következő egy-két hétben nagyon figyeld, hogy nem eszik-e a szokottnál jóval kevesebbet, nem kedvtelenebb-e, kókadt, bágyadt, lusta, stb. Egy jó gazdi ismeri a kutyáját és észreveszi ha baj van, gondolom veled is így lesz, bár reméljük nem lesz gond! :) Lényeg hogy amint a legkisebb elváltozást is tapasztalod irány a doki, mert ez egy olyan súlyos fertőzés, amiben napokon belül elveszítheted a kutyusodat. Egy gazdinak sem kívánom, hogy át kelljen élnie azt, amit mi átéltünk néhány napja.
2011. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!