Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 és fél hónapos német dogomna...

4 és fél hónapos német dogomnak izületi gyulladása van?

Figyelt kérdés

A 4 és fél hónapos kölyök dogomnak az orvos megállapította,hogy izületi gyulladása van,antibiotikumot,synoquin tasty-t szedett,de még mindig lázas,meg fájlalja a lábát,de most csak antibiotikum injekciót kapott,de szerintem még mindig lázas!Van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata,mármint,hogy fiatal német dognak izületi gyulladása legyen????

Az orvos szerint 1 éves korig bármikor kiújjulhat majd ez a fájdalmas,nem tudunk lábra állni sem időszak.Valaki járt már hasonló helyzetben??????


2011. ápr. 29. 07:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Vegyél neki GF600-AT ez izület védő, keress rá google-ba.


Amúgy megjegyzem, nem hiába mondja itt mindenki, hogy tenyésztőtől vegyen mindenki kutyát, ne szaporítótól.

Most így sokat költhetsz rá, többet mintha vettél volna egy törzsk9nyves kutyát.

2011. ápr. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Jó tudom,már én is rájöttem!Tanultam belőle,de mostmár nem tudok mit csinálni,mint kezeltetni!
2011. ápr. 29. 08:01
 3/27 anonim ***** válasza:
A kérdésből számomra nem derült ki, hogy nem aranykoszorús tenyésztőtől, hanem egy pincei szaporítótól lenne. Honnan vetted ezt kedves első?
2011. ápr. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Mert tenyésztő vagyok!
2011. ápr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Valószínűleg szaporítótol vettem,bár jó körülmények közül és azt hittem nem lehet gond,de az tuti ,hogy ilyet az életben többet nem követek el,mert már több mint 100 ezer volt az állatorvosi költségem!Megkérdezhetem,hogy pontosan milyen kutyát tenyésztesz??
2011. ápr. 29. 09:19
 6/27 anonim ***** válasza:

Amerikai Staffordshire Terrier-eket.


Az a baj, hogy sokan tényleg nem foglalkoznak vele, hogy szűrt kutyák kölykeit kéne megvenni, igaz hirtelen sok pénz, de a betegségekre a tenyésztő garanciát vállal.

És ezért is szoktuk mondani, hogy egy kutyát 10-15 évre veszünk, ezért se mindegy, hogy egy beteg, akár idegroncs, stb kölyköt veszünk, ami persze akkor még nem látszik, vagy egy biztos helyről, és nem keserűség és izgulás lesz a kutyával eltöltött idő, hanem vidámság, boldogság stb.


A GF600-at próbáljátok ki, nagyon ajánlom. Igaz nem olcsó az sem, 300db-os 16ezer ft körül van, de ha kell van Budapesten egy eladó, aki külföldről hozatja be így 12ezer körül szokott lenni az ára. De nagyon sokáig elég.

2011. ápr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm,már kerestem is neten 12 ezerért,fel is vettem a kapcsolatot az illetővel!Abszolút igazat adok neked ,de most már nem tudok mást tenni,mint minden lehetőséget kipróbálni,hogy helyrejöjjön!Rossz nézni ahogy szenved........
2011. ápr. 29. 09:29
 8/27 anonim ***** válasza:

Ismerősöm ugyanígy járt a 20e ft-os német doggal. A másfél éves kutya 200e forintjában van és még mindig kétesélyes, hogy valaha "normális" kutya lesz belöle.

A GF600 mellett néz ízületi problémákra kifejlesztett tápot is (pl.: Flatazor Osteo, Kennels favorite M-5 Pressed).

Amit tudsz még fiatal korában tedd meg érte, mert később nehezebb lesz.

2011. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
De ezeket adhatom kölyök kutyának is?
2011. ápr. 29. 10:01
 10/27 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéd meg a dokival. Most a legfontosabb az ízületi problémákat megoldani.
2011. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!