Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kullancs/bolhanyakörv...

A kullancs/bolhanyakörv azonnal hat?

Figyelt kérdés
Holnap nagy erdei túrára készülünk. Sajnos még csak most jutottam oda, hogy vegyek kullancs elleni nyakörvet. Ha ráteszem, azonnal védelmet nyújt?
2011. ápr. 30. 06:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Kiltix-et vettem a kutyámnak,nekünk az nagyon bevált,ezek a nevesincs bolhairtók sz@rt sem érnek.A Kiltix felhelyezés után 24 óra múlva nyújt védettséget,szerintem a többi fajára is ez vonatkozik.
2011. ápr. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*fajtára is ez vonatkozik (bocs,elirtam)
2011. ápr. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


24 óra kell pl a Kiltixnek, de mióta én megvette 3 kullancs volt a kutyámban, és ebből 2 bele is ragadt. :(. Szerintem ezen is csak agyon van reklámozva. 5000Ft-ot költöttem rá, de nem valami jó.

A legbiztosabb az, ha átnézed a kutyát túra után! Gereblyézd a szőrét az ujjaiddal, így a hosszú szőrű kutyát is ellenőrizni lehet! Megérzed a kullancsot. én így szoktam, mert nem látok bele a szőrébe. Főleg a feje teteje, nyaka, mellső lába feletti terület a veszélyeztetett!

2011. ápr. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!