Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kiskutya megéri az árát?

Ez a kiskutya megéri az árát?

Figyelt kérdés

[link]


15ezerért adja a férfi, de budapesti én pedig debreceni vagyok így mondtam neki ha elhozza ide adok érte 25ezret szerintetek megéri? februári születési, és szerintetek valódi csivava??


2011. máj. 1. 20:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
30%
Én nem tudnám megmondani, de valami IMÁDNI VALÓ!!!! :)
2011. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%

"Csivava anyától tündéri pici kiskutyák szerető otthont keresnek!"


Ez alapján szerinted "valódi" csivava?:)

2011. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy netről leszedett kép, valószínű nagyon nem néz ki csivavának a kutyus, ezért nem róla került fel kép. Keverékért meg egy fillért nem adnék, amikor tele vannak a menhelyek kiskutyákkal.
2011. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Valahogy nem bírok megbízni az emberekben ugyanis egy hölgy egy pincsi buldog keveréket akart nekem elsózni (25ezerért) úgy hogy azt mondta csivava -_-
2011. máj. 1. 20:31
 5/32 A kérdező kommentje:
Honnan gondolod kedves 3 hozzászoló hogy ez egy "netről leszedett" kép?
2011. máj. 1. 20:32
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy egy fajtatiszta csivavát 15ezerért odaadna egy tenyésztő. Valószínű keverék kutyus, max a mama valóban csivava. Keverék kutyáért meg max az addigi oltások árát fizetném ki. Menhelyi kutyát is csak minimális összegért adnak oda(ellátás, adomány)
2011. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
100 ezer alatt szinte tuti nem kapsz fajta tiszta csivit... és nem azért mert a tenyésztők pénzhajhászok hanem mert a csivit nagyon nehéz tenyészteni, sok a szűrővizsgálat, császármetszés, kevés a kiskutya..fajtatiszta egészséges kutya aki nem lesz nyomorék/beteg az bizony drága
2011. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
76%
A kép túl profi, és túl művészi ahhoz hogy egy ilyen hirdetéshez felkerüljön. Ráadásul a hirdetésben is benne van, hogy nem fajtiszta "csivi anyától"
2011. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
jaj ez tuti netes kép! nehogy bedőlj neki.. ráadásul csivava anya...tehát az apa bármi lehet...egy centet se adnék érte
2011. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
84%

ha látod hogy tudna szeretni és valami megfog benne akkor vedd meg ne hogy már azért ne vedd meg mert sokba kerül vagy keverék

ilyet az emberek egyre hülyébbek

2011. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!