Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kiskutya megéri az árát?

Ez a kiskutya megéri az árát?

Figyelt kérdés

[link]


15ezerért adja a férfi, de budapesti én pedig debreceni vagyok így mondtam neki ha elhozza ide adok érte 25ezret szerintetek megéri? februári születési, és szerintetek valódi csivava??


2011. máj. 1. 20:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha az va írva, hogy "csivava anyától" akkor az azt jelenti, hogy keverék.
2011. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak a lényeget hagytam ki: tehát a kép netről leszedett :D
2011. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ez nem a kutya képe, hanem egy a netről leszedett kép. nem egy foto,amit a pasi készített
2011. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
77%
Nem adnék neki 10 fillért sem , de elhoznám tőle a kiskutyát!
2011. máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem akarod, hogy átvágjanak és fontos számodra, hogy tényleg fajtatiszta, egészséges csivavát kapj, akkor tenyésztőtől vegyél, törzskönyvezett kiskutyát. Lehet a vételár kicsivel többnek tűnik, mint egy törzskönyv nélküli, szaporított, ideggyenge, keverék kiskutya esetében, de annál meg az állatorvosnál és a kutyaiskolában hagyod ott azt az összeget amit egy minőségi kiskutyára költenél, mert a kutya idegbeteg, nevelhetetlen vagy olyan betegségekkel küszködik, amik kikezelése jó esetben csak drága és nem lehetetlen.

Ezt a kiskutyát meg mindenképpen mondd le, mert 1:így látatlanban nem veszünk kutyát, 2:sokkal nehezebb lesz úgy nemet mondani rá, ha a kezedben fogod, 3:oltásokról, féregtelenítésről, chipről egy szó sem esik a hirdetésben, így meg szinte 100%, hogy férges, beteg a kicsi, 4:keverék kutyáért nem adunk pénzt! Nem biztos, hogy egyáltalán az anya csivava lenne, hiszen nem is láttad, bárki bármit állíthat.

2011. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 LN09 ***** válasza:
100%

Nekem is az volt az első gondolatom, hogy ez netről leszedett kép. Ahogy már elöttem írták, tényleg olyan művészi. Nem olyan mintha valaki otthon fotózta volna le.


A másik meg, hogy ha kutyáról csinálok képet, akkor nem csak a fejét fotózom le... Nem?


Nagyon sok ember van, aki csak át akarja vágni a másikat, és sajnos az express.hu az egyik legnagyobb ilyen oldal.

2011. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 LN09 ***** válasza:
100%

15.000 ft-ért nem is kapnál fajtiszta kutyát, vagy lehet, hogy beteg. Eleve az oltások többe vannak.


Egyik isimnek Afrikából akartak hozni husky kutyát, de előre kellett volna utalni a pénzt :)))) Szintén expressz.-hu-s hírdetés volt. Ismerősöm írt e-mailt az illetőnek, de google fordítóval fordított szöveget kapott :))) Állítólag külföldi diákok csalják ki így a pénzt a tanulmányaikra. Sokan bedőlnek nekik és se kutyát, se a pénzüket nem látják viszont.



Utolsó voltam.

2011. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondják ha valódi chivavát akarsz csak tenyészőtől, ahol a szülőket is meg tudod nézni, törzskönyveztethető a kutya (mert ugye neked nem kötelező törzskönyvezni, de felmenők adatai kellenek hozzá). Viszont ha egy édes kiskutyák szeretnél akkor menj el menhelyre. Meglepődsz mennyi kölyök kutya van ott is. Érdemes akár picivel nagyobbat is elhozni mert ő már megkapta az oltásokat és ivartalanított.

Én tenyésztőtől vettem a kutyusom és imádom (foxi), mert nekem fajtiszta kellett mert lakásba inkább olyan kutyát akartam venni amiről tudom mekkorára nő meg. De már bánom (bár imádom mint mondtam), mert közben rájöttem, hogy fajtiszta alig pár éves (vagy fiatalabb) foxik menhelyen is vannak.

2011. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezt valóban átkell gondoljam :( bár nagyon vágynék egy csöppségre nagyobbat nem szeretnék mert bérházban lakunk :(
2011. máj. 1. 21:27
 20/32 anonim ***** válasza:
64%
nem kell pont 100felett csivavát venni. persze, a nagyobb,neves tenyésztők ennyiért adják, de olcsóbban is lehet találni, csak keresni kell! a szülőket mindenképpen megkell nézni, és legalább ők legyenek törzskönyvesek.
2011. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!