Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kiskutya megéri az árát?

Ez a kiskutya megéri az árát?

Figyelt kérdés

[link]


15ezerért adja a férfi, de budapesti én pedig debreceni vagyok így mondtam neki ha elhozza ide adok érte 25ezret szerintetek megéri? februári születési, és szerintetek valódi csivava??


2011. máj. 1. 20:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
73%
Én mindenképp elmennék és megnézném. Házhoz hozatni egy bizonytalan kinézetű kutyust?....háát nem tudom. Inkább bukj utiköltségen, mint odavisznek valami zsákbamacskát.
2011. máj. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
expresszen kérheted h tegyen fel fotókat a kutyukról. Ha tetszik vedd meg, ettől függetlenül pofátlanság keverékért pénzt kérni, de akkor is! Bepalizni ne hagyd magad!
2011. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Gondold át ezt nagyon. Én is szaporítótól olcsón vettem annó kutyát. Háromszor kellett műteni különböző örökletes problémák miatt, és hamarsan aktuálissá válik egy negyedik. Bőven elköltöttem orvosra egy minőségi egészséges kiskutya árát, ami a kisebbik baj, hiszen imádom, nem cserélném el semmiért, de nem kívánom neked, hogy megtudd mit érez az ember, mikor a kiskutyája életéért izgul.


Az idegrendszere sem éppen stabil, nagyon kezelhetetlen volt, pedig nem az első kutyám, és korábban mindet meg tudtam nevelni. Hozzá kutyaiskolai segítség kellett, és az oktatók is megküzdöttek vele rendesen. Ez sem volt épp húsz fillér.


Most van nálam egy mentett kutyus ideiglenesben, egy hét alatt olyan stabil a kapcsolatunk, amilyen a sajátommal egy év sulizás után volt. El tudom engedni, betartja a szabályaimat, ha rászólok valamiért rögtön abbahagyja amit csinált. Nagyon meg akar felelni, sokkal könnyebb vele.

Persze mentett kutyánál is becsúszhatnak egészségügyi, meg viselkedésproblémák is, de legalább egy ilyen kutyával nem egy szaoprító zsebét tömöd...

Nagy eséllyel egy ilyen olcsó csivi ilyen helyen született: [link]

2011. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
jaj de rossz egy ilyen helyet látni:( én is csivi vásárlás előtt állok, már meg van a tenyésztő, akitől vásárolni fogom. 2hete voltam nála, megmutatta a lákás, azaz a helyet, ahol a kutyusokat tartja:) fontos információkkal is már ellátott, pedig még nem volt semmi biztos, sőt! az ilyen emberekkel érdemes szóba állni és megéri azt a plusz pénzt félre tenni, ha valaki tényleg komolyan gondolja a dolgokat:)
2011. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
keverék!!! keress megbízható embereket!!!
2011. máj. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék megnézni mert egyszer én is úgy jártam hogy néztem a kutyákat és egy gyönyörű kutyát találtam és mikor elmentünk akkor egy nagy borzadály fogadott:D.Nézd meg!
2011. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
53%
ez nem kutya ez patkány
2011. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Minden attól függ, mit akarsz a kutyával, mennyire fontos, hogy fajtatiszta legyen. Törzskönyvet ad?

Szaporítót szerintem sem szabad pénzelni.


Eszméletlen, mit tudnak tenni szaporítók kutyával. Ezt a kis csivit a szaporítója szinte agyon ellette, nem kezeltette, aztán kiöregedve árulta a Vaterán. Állatbarát vette meg tőle pénzért, aki ivartalaníttatta, kezeltette és kedvencként nála otthonra lelt. De így nézett ki, mikor megvette:

[link]

[link]

2011. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

SZAPORÍTÓT NEM PÉNZELÜNK,ez legyen mindig aranyszabály.

Hogy miért?Ha megveszed tőle ezt a kutyát,akkor újra meg újra almot fog lehozni a ki tudja,milyen módon tartott kutyáitól,hiszen van kereslet.

Törzskönyv nélkül csak szaporító ad el kutyát még akkor is,ha a szülők(állítólag)törzskönyvesek.Először is nem 5500 forinton fog spórolni,ennyi ugyanis a tk ára egy kölyökre.Arra nincs garancia,ha mutat papírt a szülőkhöz,hogy az tényleg az illető kutyáé,ugyanis törzskönyvet pár ezer forintért lehet venni.Szaporítók kedvelt módszere,hogy mondjuk elpusztult,ellopott kutyát megmaradt papírjaival szaporítanak más kutyát.

Ha nem ragaszkodsz a törzskönyvhöz,menjél menhelyre,ott rengeteg tündéri babakutya vár gazdira.

Ha megveszed ezt a kutyát,megérdemled,ha az ár többszörösét költöd orvosra,és az is könnyen lehet,hogy a kutya nem éri meg a 2 éves kort sem.

2011. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmiképpen ne vedd meg! Ha csivavát szeretnél gyűjts össze annyi pénzt, hogy egy rendes tenyésztőtől tudjál venni. Ha meg nem fontos, hogy csivid legyen akkor nézz szét a menhelyeken..

[link]

2011. máj. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!