Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vehetek rottweilert? Hol...

Hogy vehetek rottweilert? Hol van legközelebb jó tenyésztő?

Figyelt kérdés
Tenyésztőnél szeretném venni de az a baj hogy nincs autónk szinte minden van hozzá tapasztalat kellékek hely csak lakásban lakunk és nem biztos hogy így odaadja valamelyik tenyésztő szerintetek van egy kis esély is hogy lehessen ilyen kutyám a nap minden szakában tudok rá vigyázni na meg a másik kutyám de nincs kocsi amivel elhozzuk arra gondoltam esetleg egy kényelmes szállító boxban vinném haza buszon vagy vonaton mert én székesfehérváron lakom és itt sajnos semmilyen tenyésztő sincs de még a közelben sem nagyon
2011. máj. 2. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
nekünk voltak és vannak rottweilerek csak lakásban nem lehet tartani, azzal kínzod a kutyát, még ha többször is mentek naponta sétálni akkor is
2011. máj. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De az eggyik szomszédomnak van és nagyon boldog kutya naponta háromszor van sétáltatva és semmi baja. Nem hiszem hogy egy rotinak nagyobb a mozgás igénye mint egy vizslának naponta legálább 5 óra séta ugyan tagoltan de ez nem kevés idő plusszba még vannak egészség ügyi séták napi 4 x 20 perc tehát a mozgásigénye ki lenne elégítve
2011. máj. 2. 00:10
 3/6 anonim ***** válasza:
a már eldöntötted, akkor meg felesleges kérdezni..
2011. máj. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen eldöntöttem de nem akarok ideg gyenge kutyát és ezért tenyésztőtöl szeretném venni csak nincs kocsink és nem tudom nekem adná e ha busszal vinném haza mert lehet túl nagy lelki trauma a kölyöknek egy szállító boxban buszon utazni
2011. máj. 2. 00:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy jó tenyésztő szvsz nem fogja odaadni lakásba a rotit. Az egy dolog, hogy most tudsz a nap minden szakában vigyázni rá, de nem hinném, hogy ez így marad még 15 éven keresztül, márpedig egy kutyát annyira vállalsz.
2011. máj. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ennyit foglalkoznál vele és ilyen sokat mozgatnád, akkor semmi akadálya nincs annak, hogy boldog legyen a kutya. Buszon, vonaton is szállíthatod a kiskutyát, nem lesz semmi baja, ha a szállítóboxban van és ebbe a tenyésztő sem hiszem, hogy belekötne.

Itt találod a magyar tenyésztőket: [link]

Amelyik számotokra elérhető és szimpatikus, azzal vedd fel a kapcsolatot e-mailben vagy telefonon.

2011. máj. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!