Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Népszigeti kutyaiskola kutyás...

Népszigeti kutyaiskola kutyás tábora. Vélemények, tapasztalatok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tudniillik, az én kutyusom bármilyen kutyával találkozott, kedves volt vele, játszottak. De itt falun nem sok kutyasétáltató van, és azok se engedik oda az én nagy 'dögömhöz' az ő kis pincsijüket.

Jó időpont egyedül a Népszigeti kutyástábor lenne. Mit gondoltok róla? Mehetnénk a kutyámmal?

Én 12 éves vagyok.

Kutyusom golden retriever kan.


2011. máj. 2. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Mi megyünk az idén, sajnos eddig nem voltunk, de jól ismerem a teljes oktatói gárdát, úgyhogy nem tartok a csalódástól.


Ha a kutyád nem agresszív akkor gyere bátran! Ha meg gond van, ott egy halom oktató, meg tapasztalt, sulit végzett gazdi, aki tud segíteni megoldani.

Ezt kezdő gazdiknak is ajánlják, nem kell túl magas elvárásoktól tartani.

2011. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Megkérdezhetem, hogy te mennyi idős vagy, és milyen a kutyusod? :)

Akkor már jobban fontolgatom a témát. :))

2011. máj. 2. 22:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 25 múltam és angol bulldog kanom van.
2011. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!