Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Skót juhász kiskutyát keresek,...

Skót juhász kiskutyát keresek, nem túl drágán, honnan?

Figyelt kérdés
Hirdetést ha láttatok, vagy valami valahol, köszi. Keresgélek én is természetesen.
2011. máj. 3. 12:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, csak tenyésztőtől vegyél, ha fajtatiszta, egészséges kölyköt szeretnél. Olcsón, csak szaporítótól tudsz, beteges kölyköt szerezni...nem éri meg. Fajtamentőknél vagy menhelyeken is szétnézhetsz. üdv.
2011. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a drága...80-90 ezer reális ár egy egészséges skót juhászért. De van akinek a 30 is sok.

Ennyiért ki tudja mit kapsz...

2011. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
A szomszédomnál van egy, buta mint egy borjú (de tényleg), egész éjjel ugat, ezt elvihetnéd, hálás lenne a lakóközösség, a szomszéd meg majd valahogy feldolgozza.
2011. máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy egészséges fajtatiszta kutya 70.000felett van, hatar meg a csillagos eg.

Olcsobban szaporitonal kapsz az nagy esely lesz beteg.

Vagy ott vannak meg a fajtamentok: [link]


De skot juhasz nagyon sok alapitvanynal eloforul, nezegetni kell a honlapokat.

2011. máj. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Skót juhászt nem éri meg szaporítótól venni. Sajnos elég sok betegségre hajalmos, pl szemproblémák, csípőizületi diszplázia, veseelégtelenségek, gyomorbántalmak.


70 ezertől már jó kiskutyát lehet kapni, ők már valószínűleg valamennyire szűrtek. Felső határ nincs.


Nálunk is van egy szaporító kezei közül kimentett kiskutya, csípő és emésztőszervi problémái vannak a nem kevés jellembeli hiba mellett, hogy a felnőttkori küllemét ne is említsem....

2011. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 LadyLoss ***** válasza:
100%

Az olcsóval úgy jársz mint én. Párom tipikusan "mineknekünkdrágatörzskönyveskutya" típus. 26 ezerért vettünk kölyköt, katasztrófális körülmények közül, és 6 hónapos koráig legalább 140 ezret ráköltöttünk mire kikúráltuk a betegségeit, és ki tudja később még mi lesz.

Persze imádom, meg gyönyörű.

Csak tenyésztőtől vegyél!!!!!!!

Tényleg, 70 ezer forint nem olyan sok pénz....

2011. máj. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Vehetsz olcsón is, persze. Én személy szerint ismerek olyan olcsó collie-t, aki 5 évesen megvakult CEA miatt. Megérte spórolni rajta...
2011. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgyvan, ahogy a többiek mondják! Az olcsó kutya a legdrágább!!!!!
2011. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem értem, sose vettem még kutyát tenyésztőtől, mégsem volt még beteg kutyám. 70ezer egy kutyáért? Miért miből van, aranyból? Természetesen nem veszek olyan kutyát amin betegség jelét látom, vagy nincs beoltva. Nem az első kutyám lesz.
2011. máj. 3. 20:12
 10/18 anonim ***** válasza:

Sheatlandi, de olcsó


[link]

2011. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!