Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez a kutyám lábán?

Mi lehet ez a kutyám lábán?

Figyelt kérdés

A kutyám lábán az ujjai közt van valami gennyes fehéres pirosos sebszerű valami. Mi lehet ez? itt van kép bár nem hiszem hogy nagyon láccana:/

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 3. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sérülésnek tűnik, betadine-nal kezeld, mást nem nagyon kell vele csinálni. Ha nem kezd el gyógyulni pár napon belül, lehet valami gomba vagy egyéb is, akkor állatorvosnak mutasd meg.
2011. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! ebből tényleg nem nagyon látszik. De a kutyák labujja között gyakori az ilyen jellegű elváltozás, aminek több oka is lehet:- baleset okozta seb, idegentest (toklász)

- allergia (több mindenre is lehetséges- táp, vegyi anyag, vagy autoimmun eredetű)

-parazita, esetleg gomba

viselkedési zavar -sokat nyalogatja

-hormonális oka is lehet

vagy egyéb, ami nem annyira gyakori

Látni kellene, legjobb lenne, ha elvinnéd állatorvoshoz, mielőtt nagyobb bajt nem okoz.

2011. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben köszi a válaszokat!
2011. máj. 3. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is sima sérülés lehet. Ha pár napon belül nincs semmi változás, akkor jó lenne megmutatni valami dokinak! :)
2011. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi már beszéltem a szomszéddal mert tőle kaptuk a kutyámat (neki ez a dolga) és ő nagy kutyaszakértő, és adott neogranormont, h azzal kenjem meg betadinnal szóval most várunk...
2011. máj. 4. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!