Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS. Mi lehet ez a kutyám...

SOS. Mi lehet ez a kutyám lábán? (kép)

Figyelt kérdés

Nem is tudom melyiken látszik jobban.

[link]


[link]


[link]


Ma séta közben hirtelen felkapta a lábát és megnyalogatta, megnéztem mi az és ezt láttam. Olyan mintha bőr darab lenne, de arra is gondoltam, hogy talán tüske. Ha megy akkor nem sántít. Megfogtam és akkor elkapta gyorsan és megnyalogatta, szóval fáj neki. Hasonlóval már találkoztam de az nem ilyen volt. Mi lehet ez?


2011. aug. 19. 18:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a jobb első lába.
2011. aug. 19. 18:08
 2/14 anonim válasza:
Hát így képről tüskegyanús.
2011. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tesóm elvitte a fényképezőt. Akkor tudtam volna jobb képet csinálni
2011. aug. 19. 18:14
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is annak tűnik. Kér segítséget én nézzétek meg jobban. Piszkáljátok meg. Ha kijött fertőtlenítsétek, bár úgyis belelép majd a porba vele :)
2011. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szóval kérj segítséget és az én is és akart lenni :D Nem tudok már írni.
2011. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyikőtök fogja meg a fejét, nehogy odakapjon, másikótok óvatosan vegye ki, és fertőtlenítse.
2011. aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
tényleg mintha tüske lenne :S amúgy vizslád van?
2011. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De tudod :D igen amúgy az. De ha kiszedem és nem is tüske?
2011. aug. 19. 18:29
 9/14 anonim válasza:
Hát ha fáj neki, és eddig nem volt ott, akkor szerintem semmi olyat nem veszel ki onnan, ami nélkülözhetetlen volna a kutya számára.
2011. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

JZUSOM mekkora tüske!


Figyu! Kössétek be a száját, és foglátok le a kutyát. Közben beszéljetek hozzá nyugtassátok.

Te meg vagy aki jobban ért hozzá, vegyétek ki neki. Ám lehet csipesszel fogjátok tudni kihúzni.

2011. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!