Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaza volt az állatorvosnak?

Igaza volt az állatorvosnak?

Figyelt kérdés
Nemrég találtam az utcán egy kutyust, megsajnáltam szegényt, hazavittem.... Megtartottuk, el is vittük az állatorvoshoz, aki azt mondta, hogy kicsi-közepes méretű lesz.... 2 hete van nálunk és azóta már másfél kilót hízott, meg nőtt is egy kicsit.... Nem lehet tudni mekkora lesz? Az állatorvosnak volt igaza?( Amúgy tacskó, beagle, spániel és lablador keveréke....) Azért gond a mérete, mert panelba lakunk és ott nem nagyon lehet egy óriás kutyát tartani... Remélem kicsi marad :/
2010. júl. 14. 19:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Tacsi, beagle, spániel nem nagy, labrador már nagy, de ha keverék akkor nem hiszem hogy olyan hatalmas lesz majd. :)
2010. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy ez a mancsa méretétől is függ, ez igaz? ( Amúgy köszi :))
2010. júl. 14. 19:34
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz nagy, ne izgulj. A jó bánásmódtól kerekedett így ki valószínűleg, na meg az elején elég gyorsan nőnek, aztán abbahagyják.
2010. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
80%
A mancsát nézd! Ha a testéhez képest aránytalanul nagyok a mancsai, akkor nagyot fog még nőni. De óriás sosem lesz, max térdi érő sztem.
2010. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: van benne valami, mármint a mancsméretben, de azért nem szentírás. A kiskutyák nagy manccsal szültnek, aztán a többi részük szépen utóléri a növésben a mancsokat.
2010. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
72%
Honnan veszed hogy ezeknek a kutyáknak a keveréke? Mondta a doki? Vagy ezekre hasonlít? Ha azt vesszük alapul hogy ezek a kutyák kis-közepes testűek (kivéve a labit mert az olyan 40 cm magas kb)akkor szerintem simán tartható panelben. Egyébként Bordói Dogot is lehet panelben tartani, a mozgatáson van a hangsúly nem a hely nagyságán. Egy Westi és szétunhatja magát ha nem mozgatod eleget pedig az elég kis termetű. Szóval akármilyen is lesz szerintem tartsd meg (ne hogy már a mérete miatt tedd ki ha már 1x befogadtad) Szép tőled, hogy befogadtak, bár több ilyen ember lenne... Akkor nem lenne ennyi gazdátlan kutyus. Volt, hogy 9 kutyus lakott nálunk mert akárhová mentem mindig összeszedtem egy-két kóborló kutyuskát. Sokan már menhelyesnek hívnak a faluban :D
2010. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :).... A kutyát megtartom, akár mekkora lesz :)... Amúgy igen, az állatorvosmondta, hogy ezek a keverékei, és ezekre is hasonlít... Bár a labladorra szerintem nem annyira.... Amúgy ez itt ő :)...: file:///C:/Documents%20and%20Settings/user/Desktop/MYDC0548.JPG Bocsi csak így tudtam linkelni... :)
2010. júl. 14. 19:41
 8/34 anonim ***** válasza:
A mancsméretet ne vedd szentírásnak, a szomszédom basset-houndjának akkora a mancsa, mint a yetinek.
2010. júl. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:

Annyira bírom az ilyen embereket, akik a saját gépükről akarnak képet belinkelni ide (vagy bárhova máshova)! ^^ Mégis mi hogy a fenébe láthatnánk azt, ami egyedül CSAK a te gépeden van meg?!


[link] - ide töltsd fel, majd oszd meg a link-et itt, és akkor látni is fogjuk a képet...

2010. júl. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Okés mindjárt meg lesz x]
2010. júl. 14. 19:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!