Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatorvosnak szoktak adni...

Állatorvosnak szoktak adni "hálapénzt"? Műtét lesz.

Figyelt kérdés
Nem tudom :-S
2011. máj. 3. 21:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
az ivartalanitás akcióban 10ezer kiskutyánál meg a chip is most "akciós" nem akarok reklámozni, neten elég sok helyen meg tudod találni ha beirod h ivartalanítási akció. szerintem is nagyon "kevés" mert a szomszéd állatorvos csak az ivartalanításra mondott 30ezret...
2011. máj. 3. 21:30
 12/17 A kérdező kommentje:
de nagyon örülök neki ^^
2011. máj. 3. 21:32
 13/17 anonim ***** válasza:

Én szoktam adni a dokinak borra valót, de ez csak pár száz forint. Kerekíteni szoktam az összeget. Persze nem akarja elfogadni, de nem hagyom magam.

Egy biztos, rendesen precízen ellátja az állatokat, és nem flegmáskodik. Érdekli mi van velük.

Az én szukámat juni végén fogjuk ivartalanítani. Nem akciósan 15-20 ezer körül lesz. 45 kiló körül van.


Én úgy vagyok vele inkább adok kicsit pluszba, ha ennek ellenére flegma, és lesz..ja az egészet, akkor inkább többet nem megyek hozzá.

2011. máj. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Akiteki ***** válasza:
Az állatorvos a saját számlájára dolgozik, az összes pénz az övé. Gyakorlatilag az oltóanyag meg az altató injekció árát leszámolva minden borravaló.
2011. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez az utóbbi azért nem teljesen így van. Én sem adok plusz pénzt, viszont az állatorvosnak is rengeteg költsége van. El nem adott könnyen romló gyógyszerek, műszerek és eszközök állandó újítása, konkrét berendezések megvétele vagy kibérlése.. Meg mondjuk az alap költségek mint áram..

én gyakornokoskodom egy állatkórházban, egy aranyos néni szokott pár száz forintot hagyni "a templom egerének" de egyébként senki más..

2011. máj. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is asszisztáltam egy rendelőben magán dokinál.

A csekkeket ugyanúgy neki is fizetnie kell. ( víz, áram, fűtés )

Hetente ment gyógyszerért, azt se adják neki se ingyé, meg kötszerek, műtétekhez használatos dolgok. Időnként a műszereket is újítani, javítani kell. Azért ezek nem két fillérbe vannak. És akkor saját maga fentartásáról még nem is írtam.....

2011. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Akiteki ***** válasza:
És ha többet fizetsz, mint a számla, akkor kevesebb lesz a költsége? Ha azt mondja, hogy 16324 Ft., akkor neki annyiért éri meg. Az autószerelőnek is annyit fizetek, amennyit mond, a fodrásznak is, de még a taxisnak is, mert már rég megszűnt, hogy állami taxi és a borravaló volt az övék. Ennyire egyszerű, ez nem kérdés. Ha valaki mindenáron többet akar fizetni, mint a számla, tegye, lelke rajta. De az nem borravaló. Az egy más kategória.
2011. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!