Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatorvosnak szokás borravaló...

Állatorvosnak szokás borravalót adni? Ha igen kb. mennyit?

Figyelt kérdés
Pl. ha oltásra viszem a kutyám és az állatorvos végez még egy általános vizsgálatot, esetleg kérdezek tőle néhány dolgot vagy csak úgy általánosságban.
2010. aug. 21. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezed, hogy mennyivel tartozok és adsz neki mondjuk egy 100-assal többet.
2010. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én mikor baja volt a kutyámnak 1000 Ft borravalót adtam, mert kedves volt és nagyon megkönnyebbültem, hogy segített. Szerintem nincs illô összeg, ki mennyit ítél meg a saját pénztárcájához mérten.
2010. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én mindig felkerekítem vagy 500- ig vagy a következő ezresig.
2010. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk az SZIE-ÁOTK-n nem szokás, legfeljebb annyi, hogy kerek összegből kér vissza a gazdi.
2010. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
oltásnál nem, de ha valami baja van mindig adok egy ezrest még.Azt tudni kell h a mi állatorvosunk nagyon figyelmes, nem hanyag, ami nagyon ritka ha nagy városról van szó.
2010. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Akiteki ***** válasza:
Magánállatorvos a saját zsebére dolgozik. Miért kéne még ezen felül adni?
2010. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Oltásnál nem fontos. Hozzám ha jön az orvos (én nagyon aggódós vagyok, bármi nem normálisat veszek észre a kutyámon hívom telefonon)akkor 500-1000 ft-l többet adok, de mindig visszadja, hiába mondom, h ne. Akkor leteszi az asztalra, és megy. Pedig a szomszéd városból jár, és nem számít fel érte + költséget. Egyetlen egyszer vett el többet 200 ft-l, de akkor elég későn hívtam ki.
2010. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja, és Ő is magánorvos.
2010. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: szerintem ez így normális. Én is ilyen állatorvos szeretnék lenni.
2010. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Akiteki ***** válasza:

Lassan már ott tartunk, hogy mindenkinek többet fizetünk, mint amennyit kér?

A közértben sem adunk többet, az autószerelő is maszek, annyit fizetek, amennyi a számlán van. Nekem is csak annyit fizetnek, amennyit számlázok. Más lenne, ha mondjuk az egyetemre mennék, ott nem saját zsebre dolgoznak. De kétlem, hogy elfogadnák, ha egy borítékot csúsztatnék a kezükbe.

2010. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!