Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász és boxer tartható-...

Németjuhász és boxer tartható-e együtt illetve érdemes-e ilyen kombinációban tartani őket?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre konkrétan nem tudok válaszolni, de van tőlünk két utcányira egy család, nekik két ilyen kutyájuk van. Mindig együtt sétálnak, játszanak az udvaron, szeretik egymást. Szerintem, ha kiskorukban összeszoktatják őket, utána nincs velük semmi probléma. Nagyon jópofák egymás mellett.:)
2009. márc. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen két kutya tartható elvileg együtt, ki kell próbálni. Ha az egyik kölyök, akkor nem lesz baj. Arra is fogyelni kéne, hogy kan vagy szuka kutyákról van szó. Ha nem tenyészállatok, akkor legjobb az egyiket vagy mindkettőt ivartalanítani.
2009. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két kant nem javaslok ha nem akarsz vérfürdőt. Ivartalaníytani kéne őket, akkor nem lesz gong, ez vonatkozik az ellenkező neműekre is. Láttam már ilyen keveréket, kicsinek aranyos de elég csúnyácska lesz később.
2009. márc. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
miért ne? ha kölykkoruktól kezdve szeretet kapnak, és mindkettőt egyformán szeretnek, akkor nincs gond...végülis mind2 fajta okos, ügyes, és jó házörzők...én nem mernék bemenni egy udvarba, ahol ilyan fajta kutyus van....:)
2009. márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!