Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan, aki kötött a...

Van itt olyan, aki kötött a kutyájára vagy más állatára biztosítást? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Múltkor pont néztem egy szórólapot az állatorvosnál és érdekelne, hogy mégis ez hogyan működik. Köszi
2011. máj. 4. 10:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Ezen már én is gondolkoztam de nekem nem éri meg.Évente egyszer járunk állatorvoshoz az oltás miatt.
2011. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
mázlid van,ne is kelljen többször.Én is "megbeszéltem" kutyámmal,meg cicámmal,hogy most már ne legyenek betegek :) kicsit sok volt.3 napig kapott infúziós kezelést,tegnap már csak antibiotikumos szurit meg D-vitamint és szerencsére vacsizott is ami benne maradt.ma viszem kontrollra,ha minden oké akkor kiveszik a kanült...és jöhet a hízás,mert nagyon lefogyott szegénykém...
2011. máj. 4. 11:56
 13/17 Akiteki ***** válasza:
Amit nekem mutattak szerződést, csak arra nem fizetett, amire érdekes lett volna. Oltásokat nem fizetik, ivartalanítást nem fizetik. Másért meg igen ritkán vagyunk orvosnál.
2011. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
hát akkor semmi értelme megkötnöm,azt a pénzt inkább félreteszem...
2011. máj. 5. 07:58
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!2. vagyok. Nekem amúgy máltaim van, és meg fogom rá kötni, kiindulva a roti orvosi költségeiből. Párszor voltunk, minden alkalommal infúzió, antibiotikum. Egyszer vérvétel, egyszer ultrahang. Végül műtét, altatás. Ez 70 ezer forint volt:( Nyilván az én kutyám is meg fog öregedni,betegedni, és addig is bármilyen nyavalyát elkaphat, hiába vannak oltásai, kullancs-elleni szer, stb.

2 éve simán megfázott a lakásban, kozmetika után. De mindenki maga dönti el, nyilván. Én rászánom azt a pénzt, mert nekem annyit megér. Ha valami baja történik, épp elég lesz a kutyáért aggódni, nem pedig még azért is, miből teremtsem elő egy műtét vagy kezelés árát.

2011. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Akiteki ***** válasza:

tegnap 13:37

És ezt Neked ki is fizette a biztosító?

Mert én bármire rákérdeztem, hát az épp nem fizették.

2011. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Akiteki: nem fizette, mert nem volt biztosítás. Pont azért hoztam fel példának a költségeket a biztosítás mellett. Részemről legalábbis.
2011. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!