Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem gond, ha a kutyám betonos...

Nem gond, ha a kutyám betonos részre van elkerítve? Van egy kis földes rész is, de leginkább beton.

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 11:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hogy minek kutya?

Azért,mert szükség van rá,és félreértés ne essék,nagyon szeretjük őt.

Nem hiszem,hogy csak én vagyok az egyedüli ember,aki elkeríti a kutyát,na mindegy.

Napi séta,futtatás megvan,nagyon sokat vagyunk vele,de a fix helye ott van igen.

2011. máj. 5. 21:16
 12/14 A kérdező kommentje:

Értem,azért köszönöm a válaszodat utolsó:)

Én mondjuk kenem neki krémmel a mancsát,így azért nagyjából rendben van neki.

2011. máj. 5. 21:17
 13/14 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok ismét. Szerintem te egy felelős gazdi vagy, sétáltatod órákat, kened a lábát, és gondolom hogy amúgy is ahányszor tudsz kinézel rá, benyúlsz megsimálni, stb. Én azt tartom nem jó gazdinak, aki láncra tesz egy pár hónapos kutyát és az ott él akár 15 évig is. :(
2011. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát igen,én is felelős gazdinak tartom magam .:)

szerintem is az a felelőtlen gazda,aki láncra veri a kuyáját,és eszközként kezeli.

2011. máj. 6. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!