Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az apa kutya bántja-e a kölykét?

Az apa kutya bántja-e a kölykét?

Figyelt kérdés
A kis kutyát nem merem az apjával összeengedni mert félek hogy majd bántani fogja a kicsit
2011. máj. 4. 20:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az OFF-osnak:

A felnőtt kutya nem a miénk, csupán sajnos közös az udvar, és már 13 éves elmúlt, már nem lehet nekiállni szocializálni...a gazdáit pár éve ismertem meg, nem tehetek róla, hogy soha nem vitték sétálni.

A kölyök az enyém, vele én foglalkozok, mindent megkap, napi több óra séta, kutyasuli, sportolok vele, sehova nem megyek nélküle, prémium táppal etetem! Nem kellene vádaskodni, amíg azt sem tudod, hogy mi a helyzet...

Én csak a kérdésre válaszoltam, hogy ha nincs szocializálva a felnőtt kutya, akkor nem biztos, hogy ösztönből elfogad egy kölyköt...

2011. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 zsuzsabazsa ***** válasza:
53%

Én a kanomat többször elvittem ahhoz a szukához akit befedezett. Mikor a kölykök megszülettek és már mászkáltak akkor is elvittem az apa kutyát. Mivel már többször is látta a kölyköket, merem állítani, hogy tudta, hogy ő az apa.

A kölykök mikor odaszaladtak hozzá, egészen zavarba jött és igyekezett előlük menekülni, de arra vigyázott, hogy a lába alá kerülő kölyökre ne lépjen rá.

Az ilyen kölyök kutyákkal egy felnőtt kutya képtelen játszani. Az olyan mint nekünk embereknek a csecsemő.

2011. máj. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!