Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tii kutyátok is lenyugodtt,...

A tii kutyátok is lenyugodtt, megjavult 1 éves kora körül?

Figyelt kérdés

Pár hete azt vetem észre, hogy folyamatosan, napról napra jobban viselkedik. Nagyon eleven, örökmozgó kiskutya, eddig sokmindent megrágott, harapdált, ugatott, elopott dolgokat, szóval ilyen tipikus kutyás dolgokat csinált. Persze próbáltam lesozktatni ezekről, többb kevesebb sikerrel. De mostanában olyan mint egy kisangyal. Nyugodt, csendesebb, csak akkor pörög, mikor itt az ideje( de akkor pörög ezerrel, szóval biztos, hogy nem beteg), sőt még a tápot is válogatás nélkül megeszi.

Nálatok is így volt? Egyszerűen lenyugodnak ebben a korban?

(a 2 i a szírő miatt van, másképp nem engedte, hogy feltegyem a kérdést)

25/N


2011. máj. 5. 10:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

valószínű.úgy nagyából elérte azt az időszakot amikor felnőtt,így megkomolyodott és nem rosszalkodik "annyit" :D


nekem még 9 hónapos kutyusom van,aktív rendesen de én így szeretem :D

2011. máj. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Egyrészt lassan kinő a gyerekkorból,másrészt az időjárás is "lassítja" nyáron, a melegben egy kicsit visszafogottabbak a kutyák.
2011. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Szűrő


Igen én is imádtam úgy is, de azért bevallom, most sokkal jobb:D

2011. máj. 5. 10:45
 4/20 anonim ***** válasza:

Az enyém jövő hónapban lesz két éves, és olyan másfél éves korában kezdődött, tehát ősszel-télen, hogy nyugodtabb, szelídebb lett. Mindig egy kis energiabomba volt, most is az, csak valahogy jobban beosztja, nem pörög egész nap és mostmár szívesen elalszik a lábunk mellett, és rendesen hagyja magát megsimogatni, nem veszi a játéknak minden mozdulatunkat.

Szóval igen, lenyugodott.

2011. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mázlista! A mi kutyánk még most, 6 évesen is egy "örült" kis hiperaktiv majom :D
2011. máj. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát tavaly nyáron minden volt, csak visszafogott nem:D
2011. máj. 5. 10:48
 7/20 anonim ***** válasza:

nekem egy 2 éves németjuhászom van, ő inkább csak mostanában "javult" meg (bár néha még mostanában is csinál dolgokat, de sokkal kevesebbet, mint régen), akkor a Tied biztos korábban érik :)


27/l

2011. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

10:47

Igen vele is ez van. Mostmár lehet rendesen simogatni, eddig csak álmában lehetett, mert egyből harapdált, nyalogatott, mindent csinált. Most szépen alszik mellettünk délutánig, a futattóban pörög, aztán itthon nyugis. De még akkor is nyugis itthon, ha nem sikerül kivinni a futattóba, szóval nem a fáradtság miatt van.

2011. máj. 5. 10:51
 9/20 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 éves kora utánra lett olyan kis nyugis kutya, akire nem is nagyon kell ránézni, mert nem csinál hülyeségeket.
2011. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Eddig ha csendben volt, biztos voltam benne, hogy valamit rosszalkodik, de sosem. Vagy fekszik, vagy játszik a játékával, rágja a csontját, semmi rosszat nem csinál.
2011. máj. 5. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!