Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mit csináljak? Magától megjavu...

Mit csináljak? Magától megjavult a mosógépem. De a szerelőt már kihívtam. Most küldjem el a szerelőt?

Figyelt kérdés
Tegnap úgy csörgött-morgott a mosógép, mint Artu Detu. Mára viszont a mosáskor teljesen megszelídült. 2 nap múlva jönne a szerelő. Tanácstalan vagyok..
2010. aug. 3. 20:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
lemondod és kész, máskor meg takarítsd ki a szűrőt, még most is megnézném a helyedben, mi van benne
2010. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Megnéztem a szűrőt. Tiszta volt.
2010. aug. 3. 20:20
 3/18 anonim válasza:
100%

Hívd fel a szerelőt, és mondd el neki, hogy mivan, hogy úgy néz ki megjavult!!!

Persze ha kicsit "pofátlan" akkor mondja majd, hogy azért vetne rá pár pillantást, tudod megnézegetné belül is hogy mennyire vízköves, stb..ami nem ártana, mert hosszabb életű is lehetne a mosógéped, de persze akkor min 2500-3000 Ft-od bánja!

Ezt neked kell eldönteni!

De lehet akkor mondja majd, hogy jólvan inkább nem jön ki, de ez neki pénzkiesés lenne!

2010. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mond le. Akár még most is. Ezen nem haragudhat meg senki. Ez a dolgok rendje. És arra is rájöttél, hogy miért viselkedett ilyen robotiasan a géped? Sok cuccot tettél bele, vagy egy nagy nehéz darabot?
2010. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Arra még nem jöttem rá. Sajnos sanszos a dolog, hogy holnap, amikor magasabb hőfokon kell mosni, akkor újrakezdi az egészet. A szerelőt ebben a pillanatban mondtam le.
2010. aug. 3. 20:35
 6/18 A kérdező kommentje:
Egyébként egy Siemens Siwamat 5020. 10 éves a "szentem" :))
2010. aug. 3. 20:36
 7/18 anonim ***** válasza:

olyan nincs, hogy magától megjavul egy gép.

ha beteg volt, akkor a tünetek elmúlása csak átmeneti, és ha nem keresik meg a hibát, akkor könnyen lehet, hogy a végén sokkal többe fog fájni, mint amennyibe eredetileg került volna.

szerintem nézze csak meg a szerelő...

2010. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha egyszer elkezd "döglődni" magától nem fog megjavulni,majd holnap újrakezdi.
2010. aug. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Jó,nem idegesítelek ! ....Kinézted már,milyen mosógépet veszel ?
2010. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, már kinéztük az új mosógépet, de visszajött a szerelő és 10ezer forintért kicserélte a fűtőszálat és ezzel a kérdést is tökéletesen megválaszolta. A ti válaszaitokat is köszönöm! Nekem mind hasznos volt.
2010. aug. 6. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!