Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire izgultatok, mikor a...

Mennyire izgultatok, mikor a kiskutyátok még a mamája pocijában volt?

Figyelt kérdés
Remélem minden rendben lesz, és hamarosan megszületik az alom, amiben az én kiskutyám is benne lesz. (nagyon remélem ezt is!:D) Már tűkön ülök. Ti hogy éltétek meg ezt a várakozással teli időszakot?
2011. máj. 5. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát arra már nem emlékszem...De a szülésre igen..Jöttem haza a suliból a haverokkal,és nem találtuk a kutyust..Majd valami nagyon büdösre figyeltünk fel és sikerült megtalálni a terasz alatt.Ne menj szüléskor a közelébe,mert elhányod magad!:D
2011. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor az én kutyusom szült, az egész család átment klinikába. Ott szurkoltunk és kommentáltuk egymásnak az eseményt. Nagyon izgi volt. Ahogy jöttek a picik, már kapták is a neveiket. Azt, amelyik nálunk maradt én neveztem el. Ő lett a Jakab.
2011. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én lehet, hogy máshogy érzelmeztem a kérdésed, nekem ugy jön le, hogy foglalóztatok egy babát a tenyésztőnél, és erre a várakozásra gondolsz. Én akkor tudtam, hogy onnan lesz kutyám, amikor a fedeztetés megtörtént. onnantól valóban tűkön ültem. izgultam először, hogy vemhesüljön az anya, utána azon, hogy jól birja a vemhességet, és egészséges kiskutyái szülessenek, és ő is jól legyen. Aztán amikor jött a hir, hogy megvannak, akkor számoltam a napokat, hogy mikor választhatom ki az enyém:) ztán ez is megtörtén, és kezdődött a bevásárlás a számára:) És nagyon vártuk:) Ez volt 2 éve. Ma már egy európa győztes, munkavizsgás, gyönyörű, egészséges, boldog kutya:)
2011. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Akiteki ***** válasza:

Nagyon izgultunk és mindig kértünk pocakképeket a mamiról.

Főleg, mivel az előző alomban csupa kan született, mi meg kislányt akartunk és csak attól a szukától, akit kinéztünk.

Közben folyton kérdezgettünk, hogy meséljen még a fajtáról meg a kutyusról. Aztán kaptunk egy levelet, hogy megszületett 3 kutyus és abból 2 lány. Utána már csak 9 nagyon hosszú hét következett.

2011. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!