Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az ilyen kutyák sorsa amit...

Mi az ilyen kutyák sorsa amit mondjuk nem tudnak eladni? Lenn

Figyelt kérdés
Épp az imént nézegettem hirdetéseket eladó kiskutyákról,és döbbenten láttam,hogy milyen sok a szaporító.Szinte még az előző almot el se adták,de már jön a következő és a következő.Az árból ugye abszolút nem engednek.és ha nem tudják őket eladni,mi lesz a sorsuk??Ja,és mindegyik kutyából(ami mostanság a divat),túltelítettség van(persze itt senki nem tenyésztő,némelyik kutya hihetetlen helyen van).Mi lesz így a kutyákkal?illetve a fajtákkal!
2011. máj. 5. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
ismerek egy szaporítót, ő a megmaradt kutyákat általában elajándékozza, ismerősöknek stb. nincs rossz sorsuk sosem
2011. máj. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen kiskutyák vagy belekerülnek a szaporítógépezetbe és maguk is halomra ellik/csinálják a kölyköket, vagy egyszerűen egy dobozban kiteszik őket, mikor már nem éri meg tartani. Aztán meg megy értük a kaszás, a sintér, vagy ha hatalmas a szerencséjük, akkor valamelyik állatvédő, fajtamentő szervezet.
2011. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez sajnos sok esetben tényleg így van ahogy az előttem szóló írja. Én rendszeresen támogatok egy menhelyet olyan történeteket hallottam a menhelyen dolgozóktól,hogy alig mertem hinni a fülemnek például amelyik fajta tiszta kiskutya nem kelt el halálra akarta éheztetni az a szemétláda szaporítójuk de őket szerencsére megtudták menteni és már hónapok elteltével jól vannak. Sajnos ritka az olyan szaporító aki megfelelően bánik az el nem kelt kölykökkel és az éppen szoptató szukákkal de sajnos sok egyből új almot akar de szerencsére még léteznek olyanok aki rendesen bánik a kutyákkal.
2011. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mink szombaton a ut mellet 1 dobozban 2 irto cuki kolykot talaltunk egyiket elajandekoztuk a ismerosnek masikat megtartottuk
2011. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:

- Kamionra kisérleti állatnak

- Utcára kidobva dobozban

- Menhelyre leadva vagy bedobva a kerítésen

2011. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!