Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák szag vagy külső...

A kutyák szag vagy külső alapján különböztetik meg egymást?

Figyelt kérdés

Például az egy háztartásban lakó kutyák.

Mert nekem három kutyám van, egy tacskó és egy keverék testvérpár és a testvérpár nagyon hasonlít egymásra ám a tacskóm nem kedveli a testvérpár fiatalabbik tagját, és ha az melléfekszik ő feláll és átfekszik máshová de ha az idősebbik fekszik mellé ott marad.

Előfordult már,hogy mellé feküdt az idősebbik ő meg felállt elindult más helyet keresni majd szembe jött vele a fiatalabbik testvér, ekkor megfordult és visszafeküdt a másik mellé.

Mikor a fiatalabbik kutyát hoztam ide akkor a tacskóm nem is akarta befogadni folyamatosan morgott rá, és volt,hogy az idősebb kutyára is rámorgott mert összekeverte az új kutyával, és fordítva is,hogy nem morgott rá az újra mert azt hitte,hogy ő a régi.

Miért nem szag alapján különbözteti meg őket?Vagy miért nem tudja első ránézésre eldönteni,hogy melyikükkel van dolga?

A testvérpár között 4 év korkülönbség van és a fiatalabbik világosabb színű, kicsit teltebb,furcsán jár és rövidebb a farka, én így tudom őket megkülönböztetni külsőre.

A kutyák,hogyan különböztetik meg egymást?


2011. nov. 13. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A kutyák szag alapján különböztetik meg egymást.
2011. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az orr,szem,fül sorrend érvényesül itt is:) a történetnek ami a fejedben jár nem sok közé van a valósághoz...a kutyák nem a mai ember értékrendjèn keresztül szemlélik a világot, és gondolkodását az ösztöneik befolyásolják leginkább és nem az érzelmeik
2011. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!