Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok ehhez? Szerintem...

Mit szóltok ehhez? Szerintem felháborító és szomorú!

Figyelt kérdés

[link]

"yorki 2éves mini 1kg 70dkg jólfedező kan eladó 40eft-ért.most lett nyirva.cserélem szukára vagy idegen kanra.tel:"


Vérbeli szaporító! Ha megnézitek a többi hirdetését is, ledöbbentek :'(

Annyira sajnálom az ilyen kutyákat. Börtönnel kéne büntetni a szaporítókat!


2011. máj. 5. 17:09
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát, aki szereti a kutyákat, tanulhatna tőle.

Van kutya, akit egész életében ütöttek, vertek, éheztettek, láncon tartottak.

És mégis képes szeretni az embert és bízni benne.

Az állattól lehetne emberszeretetet is tanulni...

2011. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 05-07 19:03


Neked válaszolnék!

Nem, nem nyaljuk kis a kutyánk s3ggét, csak van eszünk, és használjuk.

Tegnap is tele voltak vele a hírek, h németjuhászok megöltek egy 6 éves kisfiút. Az apját nyiffantanám ki a kölyöknek. Idegen kutyákkal, felügyelet nélkül hagyni egy kisgyereket? Nem ismeri a kutyákat, a gyerek pedig nem ért a kutyákhoz. Ennyi. Hozzá nem értő személyt SOSEM hagyunk egyedül kutyával.

Tudod, a kutya olyan, hogy akár egy mozdulat, akár egy szag, hang jelenthet neki támadást, neked pedig fel se tűnt az adott dolog.


És én "elvakult" vagyok. Inkább 1 kutya élete, mint 100 éhező kölyök. A kutya sose ártana neked szánt szándékkal, nem bánt meg, nem áskálódik, nem gyilkol hatalomvágyért, stb. Az ember meg semmi máshoz nem ért, csak a pusztításhoz. A földnek az lenne a legjobb, ha minden ember - igen, mindegyik - megrohadna végre.

2011. máj. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Little Red - én is elfogult kutya- és állatszerető vagyok.

De.

Vegyél példát a kutyáról!

A kutyát az ember üti, veri, éhezteti, kínozza, elveszi kölykét, láncra veri, felgyújtja, kicsapja - és még eszembe sem jut annyi kegyetlen és irgalmatlan dolog, amit művel.


...és a kutya mégis szereti az embert, bízik benne és hűséges társa tud lenni...

2011. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos tele vannak a hírek ezzel a kutyatámadással, és persze így a kutyák lesznek a büdös dögök, még egy "jó" pont a nemkutyásknak.
2011. máj. 10. 16:20
 35/36 anonim ***** válasza:
Dehogy veszek róla példát. Az az élőlény, aki a másiknak (legyen az ember vagy állat) csak szenvedést tud okozni, az nem érdemli meg, hogy éljen. Alig várom már, h természetanyánk megunja a hülységeinket és lesöpörjön a föld színéről. Boldogan halnék meg a föld érdekében.
2011. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Tyler913 ***** válasza:
Little Red,hulyesegeket beszelsz.Ugy latom,sok embernel divat ez a fajta antihumanizmus,ongyulolet.Csak azt ertsd meg,hogy ebbol semmi jo nem sulhet ki a Te egyeni eletedre nezve.Nezd,nekem sem tetszik az az ut,amin az emberiseg egyelore jar,de nem az a megoldas,hogy gyulolom magamat,mint embert,hanem az,hogy probalok maskepp elni,es egy mas alternativat felmutatni az eletemmel.
2011. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!