Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok ehhez? Szerintem...

Mit szóltok ehhez? Szerintem felháborító és szomorú!

Figyelt kérdés

[link]

"yorki 2éves mini 1kg 70dkg jólfedező kan eladó 40eft-ért.most lett nyirva.cserélem szukára vagy idegen kanra.tel:"


Vérbeli szaporító! Ha megnézitek a többi hirdetését is, ledöbbentek :'(

Annyira sajnálom az ilyen kutyákat. Börtönnel kéne büntetni a szaporítókat!


2011. máj. 5. 17:09
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
17%
Persze a kutyáknak több joguk van már mint az embernek.Nem utálom őket,nekem is van,de ezek már túlzások.Kinyalják a seggüket,hogy jaj szegény kutyusok.És a vadonban élők?És az emberek,főleg a gyerekek?Az mikor megöli a kutya?Az nem baj igaz?Hisz csak egy gyerek volt!Nem szabad elaltatni szegény kutyát,biztos rossz sorsa volt!Új gazda kell neki.A kisgyerekekkel mi van?Nevetséges rohadt kutyák!Szeressük őket oké,de ne vigyük túlzásba!!
2011. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Tyler913 ***** válasza:
88%

Kedves Utolso!


Nem kene az allatvedoket szembeallitani a humanistakkal,mert jo esetben a ket csoport fedi egymast.Engem nem azert zavar egy allat szenvedese,mert kutyabu.i vagyok es az ember meg dogoljon meg.A szenvedes az szenvedes,akarki is eli at,es amikor a szaporitok es a rossz banasmod ellen emelunk szot,ne az legyen mar az ellenerv,hogy "bezzeg az emberi szenvedes le van sz.rva,mi?"

A kulonbseg az,hogy ezek a szerencsetlen kutyusok nem tehetnek semmit sem,ki vannak szolgaltatva az ember kenyenek-kedvenek egy olyan orszagban,ahol nincs kutyatartasi-kultura,es a legtobb helyen az a norma,hogy az allattal barmit megtehet a gazdaja.Ennek kene veget vetni,ugyanis egy tarsadalom empatiajanak nagyon jo meroeszkoze az,hogyan banik a kiszolgaltatott elolenyekkel-jelen esetben a kutyakkal.Hidd el,ha valaki igy banik az allatokkal,azt legfeljebb a torveny tartja vissza attol,hogy emberekkel is igy banjon.

2011. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
86%

Ejnye, utolsó, kilóg a lóláb, amikor rohadt kutyáról beszélsz.

Te nem szereted a kutyákat. Jogodban áll, de nehogy azt hidd, hogy ettől még másnak nem kell jól és emberségesen tartani kutyát.

Gondolom, te megbecsülöd a számítógéped, vigyázol rá, karbantartod. Miközben mások éheznek, igaz?


Próbáld úgy felfogni, ha már nincs szíved, hogy a kutya is tulajdon és érdemel annyi gondoskodást, mint egy számítógép.

Ha egy kutya bánt valakit, ott mindig az ember a hibás. Mert alapból nem teszi.

És emberségesten tartani és szeretni állatot az fog elsősorban, aki az embert is szereti és a gyerekeket is.

És nem csak papolja, hanem cselekvő szeretettel. Mert nincs két lelkivilága az embernek.

Aki a kutyával durván bánik és rohadtnak tartja, az az emberrel szemben is agresszív és durva.

Mint te, kedves utolsó!

2011. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
74%
Bocsánat, az írásom már közben az utolsó előttinek szól, mert közben már más is felháborodott.
2011. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Doruss ***** válasza:
57%

19:03-as: a kutyáknak nincs több joguk az embereknél, nem nyaljuk ki a seggüket és nem támadnak ok nélkül. Egyszerűen megőrülök az olyan emberektől, akik úgy ócsárolnak valamit, hogy nem is ismerik. Mert lerí rólad, hogy semmit nem tudsz róluk. Mindenki saját maga dönti el, hogy mit szeret és mit nem, de amit te csinálsz, az egyszerűen undorító. És pont az a baj, hogy a kutyák ki vannak szolgáltatva az embereknek. Mert attól függetlenül, hogy tudnak védekezni, az ember azt csinál velük, amit akar, és az nem mindig jó.

Egy kutyának nem jó, ha agyonpároztatják. Ez az ember hibája, a kutya teljesen kiég, egészségi állapota megromlik, csökken az életideje. És még meg sem említettem, hogy hogy érezheti magát szegény. Végülis csak egy eszköz... ez a felfogás egyszerűen borzalmas.

2011. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
66%
Már ne is haragudj kedves 80%os de minden kutya többet ér egynéhány embernél! Úgylátom tőled is!
2011. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelnek az emberek.Oldják meg a gondjaikat a humanista nagyokosok.

Nekünk se segített senki,,mikor önhibánkon kívül ennünk nem volt mit,és a pszichiátriai beteg páromnak a gyógyszerét nem tudtuk kiváltani.

Hozott valaki egy szelet kenyeret közületek,kedves humanisták?Senki.Pedig a neten kértem segítséget kínomban.

Ettől kezdve mindenki oldja meg a saját gondját,mi nem érdekeltünk senkit,minket se érdekel senki.Megutáltam az embereket,és egyre többre becsülöm az állatokat.Ez van,lehet lepontozni,tökre nem érdekel.

2011. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Tyler913 ***** válasza:

ma 22:37

En nem pontozlak le,viszont sajnallak Teged.Hogy egy de Mello-tortenetet idezzek,olyan vagy,mint a macska,aki egyszer megegette a feneket,mikor rault a tuzhelyre,es ezert elhatarozta,hogy soha tobbe nem ul le.

Az emberek is sok szempontbol ugy mukodnek,mint az allatok.Aki rossz kozegben no fel,az maga is rossza valhat,es a rossz mintat adhatja tovabb.

De ha Te minden embert utalsz,akkor ez az utalat fogja kitolteni az eletedet,ezt fogod kisugarozni es magadhoz vonzani-Te is a reszeve valsz annak,amit ugy gyulolsz.Valoban ezt akarod?

2011. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez az utálat abban nyilvánul meg,hogy elkerülöm őket és nem bízom bennük.

Van pár olyan,akit szeretek,de a többi ember akkor sem érdekel,ha előttem halnak éhen.Én se érdekeltem senkit.

Az emberek közömbösek és gonoszak,tisztelet a kevés kivételnek.

2011. máj. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 boborja ***** válasza:
max.igazad van.
2011. máj. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!