Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen idősen ivartalaníttassa...

Milyen idősen ivartalaníttassam a kan kutyámat, ha nem akarom, hogy ivaréretté váljon és felemelt lábbal jelöljön?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 19:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Most 6 hónapos, közepesméretű fajta... bár ő kicsivel nagyobb lesz szerintem mint az átlag, mert már most 50 cm a marja...
2011. máj. 5. 19:16
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindent megtudsz a google-ból. Különben meg lehet ivartalanítani minden állatorvos mást mond. =/

Az én szuka kutyum 5 hónapos volt mikor ivartalanítva lett.Semmi baja nincs. (=

2011. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már lehet szerintem, de dokival konzultálj erről.
2011. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Akár már holnap ;) Az enyém 8 hónaposan lett ivartalanítva, már elkezdett előtte jelölni, de a műtét után már nem csinálja. De ettől függetlenül van, hogy felemelt lábbal pisil.
2011. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ivarérés előtt ivartalanítják a kanokat,akkor nem emelik a lábukat pisinél?Szólnom kell anyáméknak.:D
2011. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A láb emelés pisilésnél tanult dolog.

Az én egyik kan kutyám három hónapos korától emeli a lábát, és pöfög meg kapar a négy lábával.

A másik kan kutyám akit a sintér telepről hoztunk ki, négy éves lesz, és nem emeli a lábát pedig meg van mind két golyója. Nem is fogja, nem tanulta meg.

2011. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem, nos ezt nem tudtam, hogy tanult dolog. Akkor mivel másik kutyám szuka, tőle biztos nem fogja, és esetleg a sétákon a másik kan kutyáktól esélyes?
2011. máj. 6. 05:21
 8/10 anonim ***** válasza:

Az enyém nem másik kutyától tanulta, szépen séták során kinn a természetben elkezdte emelgetni pisilésnél a lábát.

Az ivartalanítás azt nem befolyásolja, hogy emeli-e vagy sem. Az téged miért zavar?? Jelölgetni nem fog, csak úgy fog pisilni.

Az enyém pl a természetben kinn felemelt lábbal pisil, az udvarban meg guggolva.

2011. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akiteki ***** válasza:

Azért emeli fel a lábát, hogy ne pisilje le a mellső lábait. Csak azután következik, hogy meg is jelöli a területét. Nem függ az ivartalanítástól.

Az ivartalanított szukám is meg szokta jelölni a fákat. Jobban céloz, mint sok kan. :))

2011. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az előző nj.-om emelte a lábát, de a mellsőket mindig lepisilte.... :-D
2011. máj. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!