Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS! Husky gazdik! Ezen ki...

FONTOS! Husky gazdik! Ezen ki tud ez a kutyus ugrani? (kép lenn)

Figyelt kérdés

[link]



azért igy kérdezem mert nagyrészt husky és talán apja németjuhász.

a legalacsonyabb részen 170 cm a kerités,tömör beton



tegnap éjjel se ment ki de én aggódok még!!


2011. máj. 5. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
háááát necces, az enyém anno nem ugrált ki, nekünk is kb ekkora hátul. De látom van segítsége is.:P Az a pala ott pont jó kis "dobbantó" lesz neki. Azt vegyétek el onnan.
2011. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

jah, és amúgy tündéri kutyus!:)


23N

2011. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hú, nagyon helyes kutyus!


Hát én megkockáztatom, hogy ha nagyon akar, nekifutásból azon a hullámpalán felugorva még sikerülhet is. Én nem támasztanék semmit a kerítésnek.

2011. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is ha nagyon meg erőlteti magát ki tudna rajta menni!

És nagyon cuki!:D

2011. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nekünk a kaukázusink dobbantó és nekifutás nélkül ugrik át ilyen méretű falon...


de ez nem jelenti, hogy a Te kutyád is meg fogja próbálni.

2011. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

az a pala,összetörik alatta ha rámegy rendesen,attol a résztöl nem félek.


köszi a válaszokat!! :)

és a bókot is rá,de ő csak ideiglenes kutyus nálunk,megy ki németországba majd gazdihoz!! :)

2011. máj. 5. 21:30
 7/15 A kérdező kommentje:

jah meg nem látszik de a talaj szar szóval rendesen neki futni nem tud,mert egy medence volt itt csak beomlott.kb fél méteres ez a rész ahol fotóztam,van egy majdnem 10 centis sülyedés utánna.

helyböl nem tudja ugrani? két lábra ál a lyukaknál a lába és a feje.

2011. máj. 5. 21:32
 8/15 anonim ***** válasza:
egy kutyának a 10 centis mélyedés nem akadály:) Pláne nem egy akkorának. Meg lehet, hogy ha ráállna a palára eltörne, de másodperc töredékébe telik, hogy dobbantson rajta. Egy pillanat az egész:)
2011. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
még igazán nem sok oka lenne a szökésre,a másik kiskutyával játszott szinte egész délután,gondolom fáradt is.nem ivarérett még a tüzelő szukák miatt nem aggódok,csak hátha rájönne az 5 perc.
2011. máj. 5. 21:38
 10/15 anonim ***** válasza:
hát én azt tapasztaltam,hogy a kutya ha ki akar ugrani,akkor nem akadály neki a magas kerítés. Szomszédunkban volt egy kutya, keverék - kisebb volt mint egy német juhász és nekifutásból úgy átugrott a 2m magas kerítés felett,hogy mi csak lestünk :D
2011. máj. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!