Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány hónapos kortól lehet...

Hány hónapos kortól lehet kint hagyni éjszakára a kiskutyát?

Figyelt kérdés

Van egy 2 hónapos németjuhászunk. Ilyenkor már kinn hagyni éjaszakára az udvarron ha van neki kutyaólja?

Kutyaólat nem ismeri, most veszünk neki majd valamikor.

Félni fog szerintetek? (sírni fog?)

Ti mikor hagytátok kinn egyedül éjszakára a kutyátokat?

A válaszokat elörre is köszönöm.


2011. máj. 6. 20:01
 1/6 xnorkax ***** válasza:

Szerintem ennyi idős korban csak házban tartani még nem igazán jó ötlet. Mivel kevés a garancia, hogy bent marad és felfedezheti az udvart, esetleg akár baja is eshet, ha nem elég jó a kerítés. Ennyi idősen én maximum kennelbe tenném ki. De azt se szívesen.

Számomra a legjobb, ha olyan fél éves kora körül van ki szoktatva az udvarra. De még az előszobában sem alhat bent? Sokkal nyugodtabban aludnál te is, hidd el. Mi sosem szoktattuk ki a kutyánkat, nappal szabadon járhat ki-be, éjszaka bent alszik a teraszon.

2011. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pár nap után,hogy elhoztuk már kinn hagytam,de nem az udvaron,hanem melléképületben.Teljesen az udvaron szerintem még hideg neki,főleg éjjel.Még egy két hetet várhatnátok.Arra meg is erősödik,meg talán végre melegebb is lesz.
2011. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi!

Az udvarra már teljesen kivan szoktatva. Eddig a ház mellék épületében aludt. Reggel 7kor kiszoktuk nyitni az ajtót és kint van egész nap. este szoktuk csak bezárni.

2011. máj. 6. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Csóri németjuhász, azt ember mellé találták ám ki, nem a kertbe... Nem egy depis németjuhászt láttam már, hiába törődtek vele, fogyott meg bedilizett, kergette a farkát meg minden, csak mert alig látott embert a kertben. A mi utcánkban is van egy, az a házat sem őrzi, minden itt lakó kedvence, rommá simogatjuk. Ha kertbe kib*szható házőrző kell, pásztorkutyában gondolkodjatok, ne juhászban.

De ezt leszámítva szerintem még várjatok egy kicsit, mert most épp mínuszok vannak éjszaka. Akármilyen jó szőre meg háza is van, biztos nem érezné jól magát.

2011. máj. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom honan veszitek ezt hogy nincs foglalkozva a kutyával... -.-

Kivan engedve reggel és álatalában mindig van kinn vele valaki aki játszik vele és látszik a kiskutyán hogy jól érzi magát...

Amúgy mengézném ki az az ember aki egy iylen nagy termetű kutyát lakásban tart...

2011. máj. 7. 09:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nem a háztól különálló kertre gondoltam. Hanem a házhoz tartozik egy nagy udvar ahol van kert is és itt van velünk egész nap...
2011. máj. 7. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!