Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik lenne olcsóbb?

Melyik lenne olcsóbb?

Figyelt kérdés
Anyukán nem akar rendes eukanuba táppal etetni ezért inkább főzne neki de nem olyan speciálisan mint kellene mert az túl macerás tehát tele lenne fűszerrel meg sóval. Amúgy egy 7 hónapos lassan nyolc méreten jóval felüli vizsláról beszélünk. Nos nem tudom elmagyarázni neki hogy többe kerülne a plussz vitamin mint a sima táp. És még az lenne a bajom hogy sajnos a tápot nem hajlandó megenni hogyan változtassak ezen?
2011. máj. 6. 22:34
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Na meg azokkal jön hogy nem költ napi több ezer Ft-t jó tápra mert úgy sem eszi meg és napi 500 gramm kaja kell neki pedig nem is mert most néztem hogy 250 gramm a helyes mennyiség
2011. máj. 6. 22:43
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Az én vizslám is nagyon válogatós. Ha a tápot nem eszi meg, előzőleg áztasd be vízzel, vagy jobb lenne levessel.

Ha még így sem eszi meg, semmi képen ne "könyörögj" neki, hogy egyen. Tedd le elé, ha negyed órán belül nem eszi meg vedd el előle és következő etetéskor tedd elé. Akkor majd meg fogja enni, mert éhes lesz. Sok sikert hozzá :).

2011. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálom megpróbálni mert anya szerint állat kínzás.....
2011. máj. 6. 22:45
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok! Nem tudom hány éves vagy és tudsz-e főzni, de leírom, hogy én hogy szoktam.

Hetente egyszer veszek 1-2 kacsafarhátat vagy fehér-csontot. Ezeket megfőzöm és beteszem a hűtőbe. A farhátat kérheted feldarabolva is. A levével előzőleg beáztatod a tápot (én kutyám nem szereti szárazon) és utána ha megette oda adhatod a csontot vagy a farhátat. Olcsó és nagyon szeretik. :)

2011. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
köszi amúgy 14 éves vagyok. És ha félre nyeli? mert ő olyan habzsolós típus
2011. máj. 6. 22:53
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan hány gramm kell egy ekkora kutyának, de ha túl van etetve, akkor lehet azért nem eszi meg. Hisz nem éhes.

Ha nem ez az oka, akkor pedig 100%-ban egyet értek az előttem szólóval (első, ha közben írt volna valaki). A leves, pedig húsleves lé.

2011. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád fűszres és sós ételeket ad a kutyának??? Tudom, nem lehet, de ha balhéveszély nélkül elolvashatná a válaszainkat, nagyon keményen leírnám, mit gondolok...


Bölcsebb vagy 14 évesen sokkal, mint ő e témában, és ezért gratulálok.

2011. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Megint első vagyok:)

Ha gyorsan eszik, arról is le lehet szoktatni. Kezedben van a tálja, és állsz a kutya előtt. Csak akkor adsz neki belőle enni, ha teljesen lenyugodott (tudom, hogy egy vizslánál ez nagy szó, de meg kell várni). Nem lehet türelmetlen.

Szóval előtte állsz, a kutyus ül veled szemben. Kicsit megkínálod belőle, utána megint felemeled a tálat. Egy idő után rájön, hogy csak akkor kaphatja meg, ha nyugodtan eszik.

Főzzél rá Te. Tényleg olcsó amit írtam és tápláló is nekik. Így anyukád válláról is leveszel egy kis gondot.:)

2011. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írhat bárki bármit néha én is olyanokat gondolok hogy el sem hiszem. És egyébként azért értek ennyire a kutyákhoz annak két oka van az egyik hogy szerintem elengedhetetlen kelléke a tudás aa megfelelő állattartásnak a másik ok pedig hogy kutya tenyésztő szeretnék lenni
2011. máj. 6. 23:12
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

elengedhetetlen a tudás...


Ismét gratula, bár így gondolná sok felnőtt is- most egy korábbi, hasonló kérdésre gondolok, ahol a válaszadók közt teljesen elfogadott volt a konyhai maradék.:( További sok örömöt a kutyuhoz!

2011. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!