Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor, hogy reagáljak?...

Ilyenkor, hogy reagáljak? Veletek is volt már ilyen szituáció?

Figyelt kérdés

Amikor megyek pl az utcán a kutyámmal, vagy épp állatorvosnál várok vele és megkérdezik, hogy milyen fajta mindig mondom, hogy "törpe pincser MIX". Erre általában kapom az olyan válaszokat, hogy "Pff csak egy korcs" vagy épp "Szóval keverék. Miért nem lehet csak ennyit mondani?". Ez engem egyszerűen irritál. Nem tudom, hogy miért, de jobban "szájra esik" ez a megnevezés. Mikor az állatorvos mondja, hogy keverék akkor a falra tudnák mászni.

Persze tisztában vagyok vele, hogy nem fajtiszta, de ez mégis elfogadhatóbb nekem.

Mit mondotok, vagy mondanátok ilyenkor? Hogyan reagáljam le?


2011. máj. 7. 22:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát igen de ez a helyzet a szín hibás kutyával is nekem magyar vizslám van és fekete az orra ez ugye egy nagy hiba és biztos nem keverék mert tanyésztőnél vettem na mindegy multkor kérdezték milyen keverék azt mondta nem keverék csak színhibás aztán megszólal hogy akkor ez korcs egy pillanat alatt felment bennem a pumpa és elküldtem csába
2011. máj. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A kutya számomra a szeretetet jelenti, nem egy tárgyat, amivel fel lehet vágni. Szeretem a márkás dolgokat, de ez mint kellék jelenik meg a keverék kutyáimon. :)


Büszke lehetsz magadra, ha egy befogadott/menhelyről hozott keverék kutyád van, nem úgy, mint akinek egy fajtajellegű szaporított keveréke, amiért kár olyan sok pénzzel tömni a pénzéhes eladó zsebét.

2011. máj. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Akiteki ***** válasza:
100%

Az ilyenek ellen találj ki valami hangzatos fajtát a kutyádnak. Kiserdei rókavadász, Norvég szobacirkáló, stb. Hagy ájuldozzanak, milyen különleges kutyád van.

Egyébként meg: [link]

2011. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

23.59-esnek:biztos,hogy volt oka annak,hogy a pulid megtámadott.

Ok nélkül ugyanis egy kutya sem támad.

2011. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!