Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülnek ezek a...

Mennyibe kerülnek ezek a vizsgálatok?

Figyelt kérdés

Nemsokára egy kiskutyát küldenék Dél Afrikába és nagy nehezen kiderítettem, hogy az alábbi vizsgálatok kellenek: Brucella canis, Trypanosoma evansi, Babesia gibsoni, Dirofilaria immitis, Lishmania

Nem tudja valaki véletlen, hogy mennyibe kerülnek ezek? Még csak 7 hetes a pici így van időm beszélni az orvossal sőt elvileg veszettség elleni oltás is kell szóval bőven lesz rá idő csak reméltem valaki tudja véletlen.


2011. máj. 8. 22:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

nem ők ausztrál juhászok:) van sheltiem is

Merlin: [link]

Reina: [link]

Az aussiem: [link]

Sheltie alom is lesz nyár végén de most aussie babázunk :)

2011. máj. 9. 21:31
 12/13 nory0722 ***** válasza:
Ha nem lennének ilyen hosszú szőrűek,én is biztos colliet, skót juhászt,vagy shetlandi juhást vagy aussiet választanék,de sajnos nem lenne energiám folyton kefélni a szőrüket( a fürdetéssel nem lenne gond,beagle-m van,őt havonta kb egyszer fürdetem,mert mindig belefekszik valamibe. Ez télen elég macerás,mivel sok rétegű a szőre,akár 9óráig is száradhat,hiába szárítom,vizesen meg nem engedem ki).
2011. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én évente egyszer fürdetem az olyan kutyáimat akik nem járnak kiállításra és három havonta fésülöm ki őket és szuperül néznek ki. Egyáltalán nincs vele sok munka, nam vadászkutyák, nem fekszenek bele semmibe és a szőrük öntisztuló...vedlési időszakban kell furminátorral átmenni rajtuk néhányszor de kb ennyi...:D
2011. máj. 9. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!