Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell mindenkit rögtön...

Miért kell mindenkit rögtön leszaporítózni?

Figyelt kérdés
Van egy kérdés egy alomról,és már jönnek is a mocskos szaporítós válaszok. Közben kiderül,hogy az illető X éve tenyésztő,csak valamiben nem biztos,vagy hallott valamit, és kiváncsi más véleményekre is. Ilyenkor persze már annyit se írtok,hogy bocsi..............
2011. máj. 9. 11:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már bennem is felmerült, bár szerintem még mindig jobb, hogy anyáznak, mintha mindenkit kölyökcsinálásra buzdítanának. ha már két rosszból kell választani :)
2011. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen,persze, de akkor legalább kérnének bocsánatot,ha tévednek.
2011. máj. 9. 11:53
 3/22 anonim ***** válasza:
45%
megszokhattad,hogy ez nem szokás a gyakorin...sok itt a paraszt...egyre alacsonyabb a kerítés
2011. máj. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Ha valaki x éve tenyésztő, nem a gyk-n fog kérdést feltenni, mert x év után már olyan állatorvosi illetve más tenyésztői kapcsolatai vannak, hogy nem a gyk anonim válaszadóira fogja bízni a dolgot.
2011. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen, megszoktam. Csak számomra felfoghatatlan,hogy egy tizenéves gyerek honnan veszi a bátorságot,hogy az ötvenes éveiben járó embereknek ilyeneket írjon. Meg úgy egyébként is. Oké,én is elítélem a szaporítókat, de attól még nem szűkült be a tudatom erre a szintre. Az a baj,hogy egyes emberek nemm látnak tovább az orruknál. Van egy betanult szövegük, és amire csak rá lehet húzni az a szöveget, arra rá is húzzák. Ha illik oda,ha nem. Ha igaz,ha nem.
2011. máj. 9. 12:04
 6/22 A kérdező kommentje:
Ha valaki X éve tenyészt, akkor is hallhat valamit, amivel kapcsolatban kíváncsi más véleményekre. És megkérdezi. Mondjuk. De van olyan is,amikor valaki kérdez valamit, ami csak felmerült benne,és esze ágában sincs tenyészteni, és már megy is a mocskos szaporítózás...
2011. máj. 9. 12:06
 7/22 anonim ***** válasza:
56%

Finoman megjegyzem, bar nem 100%-osan a temaba vag:

A eletkor nem kivaltsag, hanem alapot.

2011. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem tetszik, ne olvasd. Ilyen egyszerű.
2011. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Igen, vannak néhányan akik eléggé elvakultak a témában, de én meg tudom érteni őket, hiába tépik a szájukat, próbálnak tenni valamit, mégis vagon szám jönnek az ilyen kérdések " Egy éves extra mini yorki kutyusomat szeretném fedeztetni, hogy keressek neki kant?" " stb stb. és már jön is a (nyers) válasz reflexből.

A kérdés milyenségéből meg lehet tudni, hogy kompetens-e valaki kutyázásban vagy nem. Tenyésztők szerintem mint kérdezők nincsenek sokan az oldalon, inkább válaszokkal próbálnak segíteni.

Az érdeklődős kérdések meg... " Ma reggel eszembe jutott, és azon morfondíroztam, de csak elméleti kérdés, tényleg :):) " az ilyenek is kamuk legtöbbször, az érdeklődők csak azt akarják megúszni hogy ne oltsák őket az oldalon, és ugyanúgy felhasználják az infót.

2011. máj. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%

Aki x éve tenyészt, az nem itt a tizenéves iskolaszökevényeket fogja megkérdezni ha nem ért valamit. Vannak tenyésztő ismerősei, egy jó állatorvosa, ismerős küllembírók-kiképzők, azokat fogja. Nem vadidegen (dilettáns - hozzá nem értő), legtöbbször semmiféle tenyésztési tapasztalattal nem rendelkező egyéneket.

Itt csak az kérdezget aki ész nélkül szaporít és annyira hülye hogy az állatorvos telefonszámát sem tudja (és a google is ismeretlen dolog neki.)

2011. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!