Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaiskolába akarom vinni a...

Kutyaiskolába akarom vinni a kutyimat de nem tom hogy mennyi az ára? Nem kellene nekem is ott maradnom és én adnám a parancsokat mert sztem akkor megszokja hogy nekem fogad szót nem? Mit tanítanak neki ott? Szegeden hol van ilyen suli?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


A jó kutyaiskolában a gazdit tanítják, a gazdi meg a saját kutyáját. Szóval jól gondolod, neked is ott kell lenned a kutyával. Amúgy 30 ezer egy tanfolyam.

2011. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy a csibész, vagy a kutyaklub: [link]

Ezek alapvetően nem kutya, hanem gazdaiskolák, természetesen te dolgozol a kutyával, nem az oktató, ő csak segít neked.


Ha végig csinálod az alap és a középfokú tanfolyamot is becsülettel, akkor olyan kutyát nevelsz magadnak, akit bármilyen kutyákkal össze tudsz engedni, bárhol tudsz vele póráz nélkül sétálni, távolról is tudod irányítani, és vidám, interaktív, kreatív lesz.

Csak ajánlani tudom.

2011. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy Szegeden én sem ajánlanék más kutyaiskolát még véletlenül sem! Szerintem menj el mindkettőbe, nézz meg egy-egy foglalkozást és csak azután dönts!
2011. máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia minden iskolában más ár van a kutyaovi 3000/hó-4alakalom, engedelmeséggi vizsga 15.000ft de ez is változó álltalában nem egységes az ár/iskolákban járj utána google-ban keress rá szegedki kutyasulik és érdeklödj
2011. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!