Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem lesz baja a kutyámnak...

Ugye nem lesz baja a kutyámnak? Vagy most mi lesz?

Figyelt kérdés
Törpe tacskó szuka kutyám 3hétig tüzelt.Kezdem észre venni rajta, hogy duzzadtak a csecsei, fáradékonyabb, a súlya is érezhetően növekedett..lehet hogy hasas. Lehet, hogy éjszaka kiszökött. De egy a baj: a környéken csak németjuhász és ehhez hasonló NAGY kutyák vannak. És ha egy olyantól lesznek kiskutyái akkor nem fogja tudni megszülni? Vagy mi lesz???:( Másik dolog az hogy még csak 8és fél hónapos...és 4 csecse duzzadt, tehát lehet h 4 kiskutyája lesz...az jobban aggaszt h a kutya túl fogja e élni mintsem a kicsik...nem akarom elveszíteni a közel 9hónapos kutyámat egy ilyen miatt =( De feltétlen ivartalanítani fogom legközelebb. De most mi lesz??mégis hogy fogja megszülni??? nagyon nagyon nagyon aggódom!!=(
2011. máj. 9. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Most vidd el ivartalaníttatni és minden problémád megoldódik.
2011. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap is megkérdezted ugyanezt és tegnap is mondtuk, hogy most vidd ivartalanítani.
2011. máj. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ilyen pici kutya egy nálánál jóval nagyobbal párosult akkor biztos,hogy nemfogja tudni kihordani a kicsiket.Nagyon felelőtlen ovltál,hogy nemvigyáztál rá rendesen és nem ivartalanítottad,még nincs késő,így vemhessen is kitudják ivartalanítani a kutyusodat.
2011. máj. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen legközelebb?

("De feltétlen ivartalanítani fogom legközelebb")


MOST vidd ivartalanítani. holnap.

2011. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

Ha a tüzelés óta eltelt 2 hónap, akkor lehet, hogy "csak" álvemhes, bár az sem veszélytelen...De ha most 8 hónapos, akkor gondolom még csak most ért véget a tüzelés.

Ne kockáztass, így is simán lehet ivartalanítani a kutyust! Esetleg pár ezerrel drágább lesz, de nekem ennyit megérne, ha a saját kutyámról lenne szó.

2011. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik ismerősömnek is tacskója volt és német juhásztól lettek kiskutyái, bele is halt szegénykém!:(


Most kell cselekedned!

2011. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
vidd el ivartalanítani. nekem is tacskóm volt és sajnos belehalt a szülésbe! főleg ha nagyobb kutyáról van szó! itt most a kutyád élete a tét! te megmentheted még én sajnos nem tudtam.
2011. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igyekszem! Mennyibe kerül egy ivartalanítás?
2011. máj. 9. 14:47
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha vemhes, akkor is max 25 ezer egy tacsinál szerintem. De ez függ az orvostól is. Ha becsülettel végig akarnád csinálni a vemhességet, meg a gazdikeresést, örökbeadást, az drágább lenne.
2011. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vidd orvoshoz, ő megállapítja, hogy valóban vemhes-e.

Akár igen, akár nem, ivartalaníttasd.

Ezt már korábban meg kellett volna tenned!


Azt hiszem, itt más tanácsot nem kapsz.

Ha nem fogadod meg, rámehet a kutyád!

2011. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!