Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom életében 1x BKV-zot...

A kutyusom életében 1x BKV-zott, el szeretném vinni a Fressnapfba de kibírja szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval 7 hónapos pitbull most vennék neki szájkosarat de odáig villamossal és busszal kell menni, eddig kocsival mentünk de az most szervizben, és el szeretném vinni ugyanúgy futni meg játszani a többi kutyával, ezért kéne szájkosár, de kibírja a BKV-t szerintetek?
2011. máj. 9. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért ne bírná ki? Ha a kocsiban ill. idegen emberek között nyugodt, akkor mi baja lenne? Az más kérdés h lesznek akik beszólnak.
2011. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy ha még nincs szájkosaratok, akkor lehet, hogy a sofőr fel sem enged vele a járműre. van, hogy nem foglalkoznak vele, de láttam már, hogy valakit nem engedtek fel emiatt a kutyával!
2011. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:// tudom de szájkosarat nem vehetek anélkül hogy ne próbálnám fel a kutyusra, igen azon én is gondolkodtam hogy mi van ha nem engednek fel vele, de akkor meg nem tudom, ilyen állatos bolt sehol nincs a környékünkön:/
2011. máj. 9. 16:28
 4/12 Akiteki ***** válasza:

Mi baja lenne a buszon, amit nem bír ki? Felszáll a lépcsőn, leül, aztán leszáll a lépcsőn.

Én úgy oldottam meg, mikor nem volt otthon szájkosár, hogy kivágtam egy 2 literes kólásüveg alját, belefűztem egy madzagot, a végére (vagyis eredetileg ez volt a talpa) csináltam lukakat. Nem szólhattak semmit, mert volt rajta szájkosár, szabványt meg nem írtak elő, hogy milyennek kell lenni. A boltig jó volt. Csak egy nyanya, aki táskában cipelte a járni nem tudó miniyorkinak titulált valamilyét, kezdett el a 4-es buszon sikítozni, hogy micsoda szemét vagyok. Elég sokan körberöhögték.

2011. máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam például hogy nem pisil-e be, mert megijed (elég zajos a villamos) mondjuk eleget szocializáltam de a bkvn csak 1x voltunk. Jó ez a kólás üveg:D legrosszabb esetben összekötöm a száját:// bár nem szeretném:/
2011. máj. 9. 16:42
 6/12 Akiteki ***** válasza:

Nem pisil be, ha szobatiszta. Ugyanolyan zárt terület, mintha a lakásban lenne. 17 éve buszozom a kutyáimmal, meg egyéb tömegközlekedési eszközön megyünk, még soha nem történt ilyen baleset.

Múltkor a vonatról szálltunk le és a lányzónak annyira kellett kakálnia, hogy amíg átértünk a zebrán, azt sem tudta megvárni, menet közben potyogtatta ki. De a vonaton nem csinált ilyet. Valahogy nincs ingerük utazás közben ilyesmire.

2011. máj. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy probléma lenne belőle, főleg, ha már utaztatok bkv-n, és akkor sem volt gond! egyébként nem lenne egyszerűbb várni a vásárlással, amíg lesz autó?
2011. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi:) hát remélem nem lesz semmi gond:) majd 6 fele indulunk akkor kevesebb ember lesz már a villamoson meg a buszon:))
2011. máj. 9. 16:53
 9/12 A kérdező kommentje:
Az autó most nem lesz 1 darabig sajnos, mert nem úgy állok anyagilag, viszont a kutyust szeretném elvinni a Hajógyári szigetre vagy a Margit szigetre autó nélkül is:)
2011. máj. 9. 16:55
 10/12 anonim ***** válasza:
A Fressnapfban vettünk mi is szájkosarat. Nekünk azt mondták, h ne tépjük le róla a cimkét, és ha nem jó, vigyük vissza, két hétig kicserélik. Szeretek oda járni, olyan kedvesek mindig. Igaz, ez nem a pesti, ott nem tudom milyenek :)
2011. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!