Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis testű kutyát ölben be...

Kis testű kutyát ölben be lehet vinni a Tescoba, Fressnapfba?

Figyelt kérdés

akkora, mint egy cica... ölben, úgy, hogy rajta van a póráz, szerintetek bevihetem?...

tapasztalatok?...


köszi!:)


2011. aug. 22. 07:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Fressnapfba minden további nélkül beviheted.

De a Tesco egy élelmiszereket is forgalmazó áruház, csakis segítő kutyákat engednek be ( pl. vakvezető kutya ), bár ebben az országban még ebben sem vagyok biztos, hogy nem kötnének bele.

2011. aug. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

köszönöm!:)


akkor ezek szerint élelmiszeresen kívül bárhová bevihetem? Mammutban a hobby boltba?...:)


csak szorongásos beteg vagyok, és sokat segítene, ha jöhetne velem a kutyus, mert lefglalna, hogy "valakire vigyáznom kell", és nem rám kell vigyázni... (a másik 3 túl nagy testű sajnos.)

2011. aug. 22. 07:38
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet már megérteni, hogy nem kell a kutyát vinni shoppingolni?!

A Fressnapf más, mert az róluk szól, ráfogod, hogy ruhaméretet kell venni és kész.

2011. aug. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

azért, mert mint írtam, nekem nem egy "shopping társ" kell, hanem egy kísérő, hogy ne féljek.

pszichiáter kezel, gyógyszert kell szednem.



de sokat segít, ha valami eltereli a figyelmem.

ez a kiskutya teljesen ideális lenne, és ő is szeret velem jönni mindenhova...


nem azért hozom magammal, mert egy divatos kiegészítőként kezelem. sőt, finoman szólva utálom az olyan embereket.

nem ruhácskába öltöztetém, meg kis tatyiban cipelném...

(egyébként ez nem egy chihuahua, hanem egy édes kis keverék.)


de a kérdésem nem is ez volt.


a további kérdésem az, hogy más helyekre, ahonnan amúgy ki vannak tiltva a kutyák, lehet-e ölben vinni?

2011. aug. 22. 08:35
 5/16 A kérdező kommentje:
egyébként a kutya idegrendszerének is jót tesz, ha minél több helyre elviszem...
2011. aug. 22. 08:39
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem igazán nézik jó szemmel!

Nem tudják milyen a természete, hogy bepisil, bekakil-e, szőröz, és még hasonló kifogásaik lennének az eladóknak.

2011. aug. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam magammal vinni a kistestű kutyámat. Nem a shopingoláson van a hangsúly, hanem hogy együtt legyünk minél többet. Persze nem akkor viszem magammal, ha tudom, hogy 1-2 órát leszek a plazaban, de ha csak be kell ugranom valamiért, akkor addig kézbe veszem.

Egyébként a plazaba be lehet vinni kézben, de azon belül nem biztos, hogy minden boltba beengednek. Mindig kérdezd meg a biztonsági őrt, vagy valaki ott dolgozót, hogy ne legyen belőle probléma. A C&A-ba például nem lehet, azt tudom.

Fressnapfbe természetesen igen, de ahol élelmiszereket árulnak, oda nem.

2011. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez megnyugtató válasz volt kedves utolsó!:)
2011. aug. 22. 09:14
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahol ki van írva, hogy kutyát bevinni tilos, oda semmilyen formában nem (tehát kézben sem) lehet.

Ha tudod előre, hogy hová fogsz menni, akkor érdemes odatelefonálni.

A múltkor egy nyitott teraszú cukrászdába mentem, ahol bár többször láttam már kutyát, de akkor is felhívtam, hogy lehet e menni kutyával.

2011. aug. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszi, de nem egyedül megyek (egyedül még sehova nem megyek), így akkor sem történik katasztrófa, ha nem mehetek be, megvárom a többieket kint a kutyával.:)
2011. aug. 22. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!