Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni ezzel a bácsival?

Mit lehet tenni ezzel a bácsival?

Figyelt kérdés

Most újítják fel szüleim a kerítést, ezért csak egy sima drótháló van kifeszítve. Minden nap elsétál a házunk előtt egy bácsi a kutyájával és csak most vettem észre miért ugatták eddig más kutyák olyan vadul:

szorosan a kerítések mellett vonul, és a sétabotjával be-be nyúlkál a rácsokon, direkt hergeli, ütögeti, bántja a kutyákat.

Minap egyik kutyám pofáján egy véres sebet fedeztem fel...szerintem a bácsi volt, mindig kb. ugyanakkor sétál erre...Holnap megpróbálom lefilmezni, szerintetek jó ötlet? Vagy lehet így bármit tenni ellene?


15/F


2011. máj. 9. 16:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
50%

jó ötlet a fényképezés, lehetőleg kivehető legyen, hogy mit művel. aztán a fényképekkel keresd meg az állatvédőket, talán tudnak segíteni, hátha más is tett bejelentést.

vannak ilyen emberek, akik örülnek, ha utcahossznyira üvöltenek a kutyák.aztán meg nekik áll feljebb, hogy azok a büdös dögök.

pedig bennük van egy jó adag perverzítás.

ne hagyd annyiban, főleg, ha tudod bizonyítani.

2011. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Engedd ki a kutyát, majd az megbeszéli vele! ;)
2011. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne ha a szüleid "lépnének" az ügyben?......
2011. máj. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Anyukámnak mondtam, de szerinte túllihegem a dolgot.

Rendőrséggel még nem fenyegetőztem neki, csak azt ordítottam, hogy "hagyja abba, normális, mit csinál?".


Jól van, remélem holnap le tudom filmezni. Lehet hülye vagyok, de tényleg nagyon zavar. Köszi a válaszokat, tanácsokat!

2011. máj. 9. 16:33
 15/31 Akiteki ***** válasza:
100%

Én kimennék, hátulról óvatosan becserkészném, és váratlanul, de irgalmatlanul valagba rúgnám.

Nálunk is volt egy nyanya, ugyanezt csinálta. Aztán mikor szóltam, közölte, hogy milyen hülye kutyáim vannak, hogy megugatják.

2011. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyenek a szüleim :)

Én már olyan balhét csináltam volna, főleg ha figyelmeztettem arra, hogy ne csinálja...

Követni kezdeném.. és ugyan ezt csinálnám amit ő most.. ordítanám, h:

Na most ez milyeeeen? XDDDD tata.. XD

De am a viccet félretéve, ezt nem hagyhatod annyiban.... a kutyád jöhet ki a legrosszabbul belőle, mert ha egyszer úgy adódik, hogy nyitva lesz a kapu, jön a bácsi, a kutyád meg megkapja. Mert tudniillik a kutyák megjegyzik azokat a dolgokat/embereket akik bántották, vagy ez esetben hergelték. Aztán meg ti jöttök ki rosszul belőle. Tehát FILMEZD le, hogyha ez bekövetkezne, legyen bizonyítékod!! Jobb félni, mint megijedni :D

2011. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, úgy értem, hogy nekem is ilyenek a szüleim, hogy szerintük felfújom a dolgokat xDD :DD
2011. máj. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Akiteki ***** válasza:
66%

Múltkor egy hülyegyerek hazafelé a suliból azzal szórakozott, hogy vonított a kutyáimnak. Persze ők azonnal csatlakoztak.

Tudni kell, hogy nálunk jól működik a petpalackos módszer: Aki ordít, azt megcélozom vele. Még sosem sikerült eltalálnom, de a zaj eltereli a figyelmét és inkább azzal foglalkozik utána, hogy leoperálja a kupakját.

Kirohantam és láttam, hogy a gyerek ordít legjobban. Egészen kivételesen sikerült eltalálnom. Csak állt csodálkozva, hogy mi történt, ezek után el tudtam neki magyarázni, hogy nálunk ez jár a hangoskodónak.

2011. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Háhh :DD Tehát dobja meg a srác a bácsit xD :D
2011. máj. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Akiteki ***** válasza:
Böködje vissza egy másik bottal. :)))
2011. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!