Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi pénzzért jön ki az...

Terebesi dominika kérdése:

Mennyi pénzzért jön ki az állatorvos Ceglédből-Csemőbe?

Figyelt kérdés

A kutyám nyakában van egy kullancs. Ja és még nem kapta meg az oltást.

Így arra gondoltam hogy kihívjuk az orvost.


2011. máj. 9. 20:32
 1/5 xnorkax ***** válasza:

A kullancsot te magad is kiszedheted, ha ügyes vagy akár kézzel is, vagy esetleg csipesszel. A lényeg, hogy határozottan és lehetőleg csavargatás, nyomkodás nélkül szedd ki.

Melyik oltást nem kapta meg?

Egyébként egyszerűbb lenne, ha felhívnád az orvost, ő tudja biztosan.

2011. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A veszetség ellenit.

De mennyi pénzért jönki?

2011. máj. 9. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt honnan tudja bárki is, mennyiért megy ki? Ráadásul nem is csak egy orvos van Cegléden.
2011. máj. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kiszeded,semmi esetre se puszta kézzel! Csipesszel. A kullancs sok nyavaját terjeszt. Mi magunk szoktuk kiszedni. Miért nem hívjátok fel pl. a Kárpáti doktorúrat,és kérdezitek meg tölle,hogy kell csinálni? Ezért nem kell rögtön orvost hívni. Pár napon belül,ha megszívta magát a kullancs,magától leesik. Amúgy kb 5 ezer körül mehet ki az orvos,de ez nem biztos.
2011. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Emlékezetem szerint Csemőben van orvos.Vagy 10 éve laktam ott,akkor nagyon normális orvos volt.
2011. máj. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!