Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő kell amíg kiér egy...

Mennyi idő kell amíg kiér egy állatorvos?

Figyelt kérdés
Ma reggel hívtuk ki az állatorvost a kutyusomhoz valószínű,hogy mérgezett pockot talált és most nagyon beteg! (most negyed hat van)Hívtam már ezerszer,de nem veszi fel a telefont kis városban lakom és ő az egyetlen állatorvos!Mennyi az az idő amíg ki kell érnie az orvosnak?Van-e egyáltalán ilyen?Mert az idő szorít és nem tudom,hogy túl fogja élni a kis kedvencem:( Az állatorvosoknak nincs felelőségük?Van egyáltalán valamilyen jog szabály ami kötelezi őket?
2011. okt. 1. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
nem, nem is köteles kimenni. De te reggel óta már berakhattad volna a kutyát a kocsiba és hatszor elvihetted volna egy ügyeletes klinikára.
2011. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem ügyeletes orvos, illetve nem tudsz róla, hogy szokott ügyeletet is vállalni, akkor nem. Nézz utána a neten a legközelebbi ügyeletnek, azt mihamarabb szállj be a kutyáddal kocsiba, ha nincs, akkor kérj meg valami ismerőst (legvégső esetben busz) és irány!
2011. okt. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia! Lehet,hogy elkerülte a figyelmedet,hogy kis városban élek!A páromnak van jogsija az autót el vitte szolgálatba!Én pedig egy másik városban voltam iskolában délutánig!Anyósom várta itthon az orvost!Légyszíves ne írj ilyeneket nem azért kérdeztem,hogy ilyen hangnemű választ kapjak!Köszi
2011. okt. 1. 17:29
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Vidd el egy gyorsan egy másik orvoshoz. Én régen Tacskó tenyésztéssel foglalkoztam. Egyszer olyan 10 óra felé ellett a szuka. De baj volt ezért hívtam a dokit. Az a harmadik hívásra se jött. De kerestem egy másikat aki azonnal jött. Na de máskor meg beteg lett az egyik kutyám és akkor sem akart jönni. Akkor fel hívtam az Állatorvosi kamarát. fél órán belül kint volt a doki. Megijedt mert hát a kamara be vonhatja a tagságát. A kamara meg szólt neki.
2011. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor most otthon vagy, szólj egy barátnak akinek van kocsija, pakold fel a kutyát és menj.
2011. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

A kérdésedre már kaptál választ, én meg leírom, hogy itass a kutyával tejet, van benne K-vitamin, ami a patkányméreg ellenszere, és időt nyerhettek.

Lassan, kiskanállal, kortyonként.


Más állatorvos talán hamarabb kiér, illetve lehet, hogy már úton vagytok.

2011. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szombaton nem veszi fel. Ok, hogy allatorvos, de altalaban hetfotol-pentekig dolgoznak. Az ugyeletet kell hivnod. Minden kirzetnek megvan az ugyeletes allatorvosa. Probald kideriteni, tudakozo stb.. es ha van valaki, akkor tenyleg jobban jartok, ha elviszitek valahogy :(
2011. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értem már reggel sem vette fel? Vagy reggelt mondta, hogy kimegy? Ha nem, akkor az előzővel értek egyet.
2011. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!